şükela:  tümü | bugün
  • apple store'da mevcut bi' oyun. şu an için android olayına girmemişler.

bildiğimiz pokemon'un yandan yemişi diyebileceğimiz bişi. görevleri bitirerek takımı geliştirmeye çalışıyorsunuz filan. grafik desen yerlerde. ama yine de bişileri tamamlama hissiyatını bastırmak için oynanabilir.
  • gayet başarılı olan candy crush+ pokemon birleşiminden oluşmuş bir oyundur.

pvp yani bire bir kapışma imkanın yanı sıra ittifak kurup topluca hareket edip görev yapabiliyorsunuz. oyunda nadir, süper vs canavarlar bularak güçlü bir takım oluşturmak başlıca işiniz. kimi zaman kolay olmuyor çünkü canavarları toplamanız puzzel yapma işini dönüyor. öldürdüğünüz canavarlardan para veya canavar puzzle parçaları düşüyor. parçaları birleştirdiğinizde ise artık o cunuvar'ın sahibi oluyorsunuz. bu itlerinizi lvl atlatabilip evrimleştirerek güçlendirebiliyorsunuz.

ps:ittifak için başvuru formunuzu bana göndermeniz yeterli
  • esasında evrimleştirerek değil de, füzyon yaparak gelişiyor canavarlar. bir de nadir canavarların evrimleştirilebilmesi mevzusu var, bu da puzzle toplamanın alternatifi diyelim. oyun güzel, oynatıyor kendini, ehe.
  • evrimleşen hayvanların puzzlela yapılması mümkün olmadığından nadir canavarların alternatifi olamayacağı diyelim. * oyun güzel güzel olmasına ama facebook sayfanızın içine ediyor sürekli ileti göndererek. ayrıca arkadaşlarınızı oyuna dahil ederseniz size özel canavar *parçaları vereceğini söyleyip sizi kandırıyor.
  • canavarları evrimleştirmek de ayrı bi' hüner istiyor. arkadaş bildiğin her türlü ibnelik yapılmış oyunda ve paranız varsa kralsınız. yoksa da işte öyle sıradan bi' oyuncusunuz. bu arada dün güzel dedim ama, oyun temposunda canavar geliştirmek ve level atlamak tam bi' cambazlık. bu hızla gidersek anca seneye orta karar bi' canavarımız olacak.
  • vize haftamda keşfetmiş olduğum, bağımlılık yapan ve benden bol bol küfür alan oyun.
  • insanı içine çeken ve mükemmel dostluklar kurmasını sağlayan göründüğünden daha karmaşık bir oyundur.
    severek oynuyorum ve bunun tek bir sebebi var o da bulunduğum birlik. iş hayatımın gereksiz stresini atmamda bana cidden çok yardımcı oluyorlar ve düşünülenin aksine 20 nin çok üstünde bir yaş ortalaması var. hatta birliğimizin adını koyan arkadaşla sürekli dalga geçiyorum "boyu değil işlevi" diye birlik adı mı olur senin yüzünden birlikte hep tek kız kalcam diye. bu arada birliğimizin adı doessizematter o arkadaş 1 sene askerde bu adı düşünmüş ki döner dönmez birliğin adını değiştirip bu acayip ismi koydu. töbee. he bu arada birliğe eğlenceli birileri daha gelse süper olcak sıkıldım aynı adamlara sataşmaktan.
  • oynamaktan vazgeçen varsa canavarlarını seve seve alabileceğim oyun *
  • açıkçası sanılanın çok aksine içerisinde bin tane ayrıntı barındıran bir oyun. mayıstan beri oynuyorum lakin oyun hala yeni bir ayrıntıyla karşıma gelebiliyor. oyuna başlayıp takıldığı yer olanlar, şu ne işe yarıyor diye merak edenler yeşillendirebilir.

bir de oyuna başladığınızda ekstra bir çark çevirmek için (normalde 50 gold o da 5 usd) 4. seviyeye geldiğinizde açılan referans ekranına yhuak6 kodunu girerseniz ultimate çark kazanıyorsunuz.
  • 3 gün önce oynamaya başladığım, bana illa bir klana gir dediğinde ilk kafada çıkana tıkladığım sonrasında bir faydasını görmediğim oyun. öle kafama göre oynayıp duruyorum incelikleri nelerdir yok efendim şunlara dikkat et, vay efendim o klanda ne işin var bize gel tarzı tavsiyeleri olan sözlük yazarlarını merakla bekler mektubuma burada son veririm.