• battlefield 1 oyunu içinde sözlük yazarlarının -ve belki de çaylakların- birbirlerini kolayca bulup, yardımlaşmaları için kurulmuş klan, birlik, platoon ya da her ne zıkkımsa.

ekşi sözlük'te faaliyet gösterip, battlefield oynayan ne denli büyük bir kitle mevcut, kaç kişiyiz bilemiyorum. mevcut düzende birlik'ler maksimum 100 kişiden mevcut, eğer yazarlardan gelen talep az olursa çaylakları birlik'e kabul edebiliriz ya da çok olursa ikinci, üçüncü birimleri açabiliriz... güncellemeler için başlığı takip edin!

dışarıdan kaynak yapanları engellemek namına lütfen bana oyundaki nickinizi de içeren bir adet "beni de birlik'e alsanıza kanka!" temalı bir mesaj atmanız gerekiyor, şu anda birlik'e kabul için şartlar;

1. ekşi sözlük yazarı olmak
    2. oyun içindeki birlik kısmında 'eksi birlik' diye aratıp katılım için başvurmak
    2. yetkili abiye ya da ablaya -ps4 için ben, pc için aritra- oyun için nickinizi belirten mesaj atmak

dediğim gibi kitle ne denli büyük bilemiyorum o yüzden +1'imle gelsem olur mu gibi soruların şu anlık cevabı mevcut değil.

hemen akabinde aklınıza şu soru gelmiştir; iyi de kardeş biz niye seni seçelim?

tanıtım bülteninden

-- savaş alanı büyük, savaş alanı çetin; eğer size sağlık veya mühimmat çantası atmayan takım arkadaşlarından sıkıldıysanız, 2 metreden sizi diriltmeyen sorumsuzluk abidesi hekimlerden, fişek nedir bilmeyen haritanın bir ucunda allahın umursamadığı yerde kamp ateşi kuran gözcülerden bıktıysanız, tanksavar bombaları götüne sokmak için saklayıp düşman tanklarına saldırmayan taarruzlar canınıza tak ettiyse, ekşi birlik doğru adres!

bugün başvurun, ekşi sözlük'ü temsil eden bir adet amblem kazanın ve sınırsız küfür etme kabiliyetine sahip insanlarla bir araya gelin. --

i want you for ekşi birlik

not: pc platformunda oynayanlar @aritra nickli yazarla irtibata geçip birlik'e katılabilirler, kendisine katkıları için teşekkür ederim.
  • pc platformunda takımıma en iyi destegi vermeye hazir olduğum fakat henüz ekibe katilim talebimin kabul edilmedigi birlik.

bol bol squad booster paketim var sevgili yazarlar. beni değerlendirin.
  • ps4 platformu için dahil olmayı istediğim birlik.
  • pc olursa katılabileceğim bölük.
  • bu arada birlik'e katılmak isteyenler önce oyun içinden başvuru yapıp sonra birlik liderlerine -ps4 için bana, pc için @aritra nickli yazara- mesaj atmalılar...

ps4'te birlik'e başvurmak için; battlefield ana menüsünden l1 düğmesine basmak, soldan açılan yeni menüde birlikler kısmını seçmek daha sonra birlik bul kısmında 'eksi birlik' şeklinde arama yapıp ekşi birlik'e üçgen düğmesiyle başvuru yapmak gerekiyor.
  • pc için aynı nickle başvurumuzu yapalım 90 levelle ön cephede bulabilirsiniz.
  • ps4 platformundan dahil olabilecegim olusum.
  • pc için birliğe katılmak isterseniz bana da mesajla ulaşabilirsiniz. oyundaki nickinizi de yazıp oyun içerisinden başvurunuzu yaptıktan sonra ulaşınız.
  • pc için bana da ulaşabileceğiniz birliktir.

birlikteki üye sayı gittikçe artıyor. yakında mangalardaki asker sayısı artınca daha güzel oyunlar çıkabilir.
  • dahil olmak istediğim birlik.
hesabın var mı? giriş yap