235 entry daha
  • pc gamer'ın bu oyun için sıfırdan bilgisayar toplayacaklar için önerdiği en optimum işlemci : core i5 2500k dır. aklınızda bulunsun diye diyorum !!! sonradan bana "neden söylemedin" diye çemkirmeyin. ha sen diyorsan ki : " i7 var baba" onu bilmem. pc üzerinden oyun oynamanın ne kadar zevkli ve aynı zamanda ne kadar azap dolu bir şey olduğunu da, böylece bir kez daha görmüş olduk. anasının amı gibi donanım isteyen oyunları geçtim, anasının amı gibi donanıma sahip olduğun halde takılmalar yaşamak da ayrı bir cinnet konusu. işte sırf bu yüzden konsol aldım. şimdi düşünüyorum da; iyi ki almışım.
    http://www.pcgamer.com/…pc-ready-for-battlefield-3/
  • ilk inceleme puanları gelmeye başladı:

ign -> 9/10

gameinformer -> 9.5/10

gamespy -> 9.5/10
  • 5-6 saat lik oyanışın sonunda çok rahat hikaye modunun gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim. üstelik adamlar sürekli aşırı aksiyona dadanıp kolaya kaçmamışlar oyunda sürekli farklı atraksiyonlara sokmuşlar böylece oyun tekdüze olmamış.
    sadece uçak tank tarzı ekipman kullanmaktan bahsetmiyorum elde silah ilerlediğimiz bölümlerdede bu farklı tarz atraksiyonlara girme durumu geçerli. misal bir bölümde karanlıkta uzaktan uzaktan düşmanı indireyim, diğerinde gündüz açık alanda ruslarla çarpışayim gibi.
    hikaye anlatımı olarak rakibi cod kadar başarılı olamasada bir battlefield oyunu için bu konudada iyi olduğunu söyleyebilirim.
    bide bu ''alçak ruskiler'' hikayelerinden kurtulsalar çok süper olacak.
  • önce bazı oyunlar türkçeleştirildi. sonra birer ikişer tv reklamları çıktı. metroda duvarlarını süsledi oyun reklamları. şimdi de üniversitelerde afiş olmuş, bilboard olmuş battlefield 3.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/…07_1128670809_n.jpg

ne güzel yahu. kaplumbağa hızıyla dahi olsa oyunlar adına birşeyler değişiyior, gelişiyor ülkemizde.
  • efendim, bu oyunu en yüksek grafiklerde oynamayı düşünen ve aynı zamanda pc'lerde hayvan gibi donanım istemesinden yakınarak çözümü konsolda bulanlar, ne yazık ki, istediklerini elde edemeyecekler. çünkü, söylenene göre konsoldaki oyunun grafikleri, pc versiyonunun en düşük ayarlarına denk geliyor olacak. böylece, id software'in rage ile yaptığı, oyunu, konsolun kaldırabileceği seviyede yapıp, pc versiyonunda bir düzenlemeye gidilmemesi gibi bir hataya düşmemiş olacaklar.

http://www.gameranx.com/…milar-visuals-to-consoles/
  • an itibariyle origin serverlarından limited edition versiyonunu cayır cayır indirmekte olduğum oyun. bir açılsın binicem üstüne vurucam kırbacı
  • az önce bana sağlam bir hassiktir yaşatmıştır.

15 dakika arayla g2play.netten ön sipariş cd keyim gelmiş, kurarken nete baktım da hem pc hem konsollar için cracklenip torrente bile düşmüş o arada.

noluyo lan, nedir bu hız ?.

p.s: origin indirmesi 11.4 gb, cd key origin arayüzünden redeem edilmeli.
  • türkiye'de origin kilidi 25 ekim yerine 28 ekimde açılacak gibi söylentiler dolaşıyor ortalıkta, umarım doğru değildir.

edit: pre-download başlamıştır, ancak oyun açılmıyor, ayrıca single-player'ı malum ortamlara düşmüştür, kilit multi için geçerlidir.

edit2: 28 ekim kesinleşmiştir, türkiye'de kilit 28 ekimde kalkacaktır, ayıp etmiştir ea ama bu kadar bekleyen insan üç gün daha bekleyebilir. *
832 entry daha
hesabın var mı? giriş yap