şükela:  tümü | bugün
 • yüksek düzey haya gücü sahibi pc kullanıcılarını muhtemel mest edecek oyun.
 • weapons ve equipments olarak

  tas ve sopalar kullaniliyor..

  eveeet.. evet.
 • resmi olarak onaylandı kendisi bir sonraki battlefield oyunudur.
 • daha önceki iki oyuna bakacak olursak bok gibi olacağına garanti verebileceğim, yapılmasa daha iyi olacak oyun. böyle daha çok single player takılınacak bir oyunda aranacak tek şey atmosfer iken bu oyun serisinde a'sını bulamazsınız, buz gibidir. oynarken sıcak bir çay için buz gibi su yerine.
 • güzel haberler var dostlar. daha önce battlefield 1'ı duyurulmadan önce tüm detaylarıyla ifşa eden bir yayıncı sıradaki oyunun bad company 3 olacağını açıkladı. istihbarata göre oyun 60-70'ler soğuk savaş döneminde geçecek. vietnam savaşı'nın da oyunda bulunacağını söyledi ancak oyun sadece bu savaşı mı içerecek bilmiyorum. isteyenler için link.

  buralar değerlenecek, beklemede kalın :)

  edit: conquest modunun 32vs32 şeklinde olacağını açıkladı.
 • bir üstte bahsi geçen youtube kanalı tarafından duyurulan, muhtemelen serinin yeni oyunu olacak battlefield oyunu. aşağıda ogz'den aldığım alıntıda da görebileceğiniz üzere dice yine efendiliğini konuşturacak, battlefield serisinin en güçlü oyunlarının en güçlü yönlerini bir araya getirecek. yine çağının lider grafik ve oynayışına sahip ama kendine özgü bir atmosfer sunan, battlefield 4'ün çekiciliği, battlefield bad company 2 ve battlefield 3'ün yoğun savaş ortamında geçen bir oyun geliyor.

  (bkz: buralar değerlenir)

  --- spoiler ---
  bize battlefield 1 haberini ta 2016 mart ayında veren youtuber almightydaq yeni bir video yayınladı ve dıce'ın 2018 yılındaki battlefield oyununun bad company 3 olduğunu açıkladı. uzun zamandır beklenen bu devam oyunu vietnam savaşı sırasında ve sonrasında geçecek ve içinde soğuk savaş unsurları da olacakmış. oyunda yer alacak tanıdık oyun modları conquest, rush, operations, domination ve team deathmatch'e ek olarak yeni bir 5'e 5 mod da bulunacak.

  almightydaq'un söylediğine göre bad company 3, bad company 2 ve battlefield 3'tekine benzer biçimde daha dar alanda çatışmalar sunan haritalara odaklanacak. oyundaki silah kişiselleştirmelerinden taşıt seçimlerine kadar diğer her şey battlefield 1'den çok battlefield 4'e benzeyecek ama tüm bunlar soğuk savaş döneminden olacak. ayrıca herhalde en güzel haberlerden biri de almightydaq'ın bad company 3'te mikro ödemelerin minimumda tutulacağını belirtmesi oldu, oyunda battlefield 4 benzeri battlepack'ler bulunacak ama bunlar oyunun dengesini para verenler lehine bozacak şeyler değil. ea battlefront 2 yangınına körükle gitmekten kaçınıyor olsa gerek.
  --- spoiler ---
  kaynak
 • müzikleri ve hikayesi beğendiğim bir seriydi. zaten battlefield 2 den beri serinin müdaviyim ama bad company bir başkaydı.

  oyun hakkında kısa bilgiler.
  https://www.youtube.com/watch?v=xcmt6taprqg

  oyunu e3 2018 de göre de biliriz. yani belki battlefield 5 den önce çıkar. ki umarım öyle olur.

  ayrıca şu da var ki, bad company hiç bir fps oyuncusunun asıl oyunu olmaz. yani bf 4 oynayanlar alır bad company i oynar biraz. ama asıl multiplayer için battlefield 5 i bekler herkes.
 • hani nerde lan bad company 3? hani 2018'de bad company 3 geliyordu? pubg popülist ergenlerin bir numaralı favorisi olunca ona sardınız di mi? pü allah sizin cezanızı vermesin. satış rakamları yerlerde olunca bunu anlayacaksınız...
  (bkz: battlefield v)