şükela:  tümü | bugün
  • dedikodulara göre ikinci dünya savaşı'na geri dönen battlefield serisinin yeni oyununun adı. eğer olursa yıllar sonra ww2 görmek güzel olacak.

http://www.volhek.com/…-oyunuyla-koklerine-donuyor/
  • (bkz: çocuğumu keserim)

son aaa ikinci dünya savaşı fps'sinden beri 10 sene olmuş,*call of duty: wwii beklentileri karşılamakta yetersiz kalmış artık dice'ın bu işe el atmasının zamanı gelmişti. mp44'ümü yatağın altından çıkarttım, heyecandan soyundum bekliyorum.
  • call of duty 2 üzerine gelen hiçbir ikinci dünya savaşı temalı oyun bekleneni veremedi. önemli olan oyunun grafikleri üzerinden gitmek değil, o zamanın ruhunu verebilmektir. cod serisini ne kadar eleştirsem de atmosfer konusunda kesinlikle üzerine yok.

bu bağlamda başarısız olacağını düşündüğüm ikinci dünya savaşı oyunu diyelim. gerekirse editleriz.
  • ea-dice işbirliği star wars'tan tutun ww1'e, ww2'den modern dönemlere, vietnam'a kadar sürdü gitti senelerce. battlefield 1 bence bir mihenk taşıydı, oldukça bakir bi alanı konu aldığı için bayağı ilgi çekti, çok da iyi sattı. dice getirdiği dlc'lerle ww1'in pek çok cephesini işledi ve ünlü muharebesini işledi ama meselâ sarıkamış gibi genel planda çok etkisiz olsa da aslında önemli cepheleri de es geçti.

fakat eğer battlefield v söylendiği gibi ww2 olacaksa, dice'in bu mantığı ileri taşıması lazım. uzakdoğu'dan afrika'ya, italya'dan rusya'ya, berlin'den stalingrad'a, el alamein'den norveç'e kadar onlarca ünlü cephe ve savaş var. eğer dice cod ww2 gibi sadece almanya-abd ile üç beş cephe koyup salak saçma bir şekilde piyasaya sürer, kalanını dlc ile satarsa babayı alır. adam gibi yapın şunu. size güveniyorum.
  • uzun zamandır beklediğim oyun. lakin o "v" bence 2. dünya savaşı değil de vietnam savaşını konu alacak gibi duruyor.
  • gelsin artık. bf1 gibi çöp olmasın da. gerçek bf çizgisinden çok saptılar raya geri oturması lazım bf’nin.
  • hardcore rush'a özen verilmezse evime almayacağım oyun.
  • umarım seriye battlefield 3 gibi yeni bir bomba gibi gelir.