• kökeni konusunda şüphelerim olsa da anlaşabildiğim tek zonguldaklı yazar. haftalardır, kendisine bütün sıkıntılarımı anlatmama rağmen ''eeeh! yeter be adam!'' demedi, ısrarla da telkin etmeye ve dinlemeye devam ediyor. yanlış meslek seçtiğini düşündüğüm, olumlu bütün sıfatları hakeden, kaliteli, kibar, ailesinin verilebilecek en doğru ismi verdiği pre-akademisyen. kendisine defalarca teşekkür etsem de bir de burdan okumasını uygun görüyorum: çok teşekkür ederim.

not: yeni kayıtlar çok yakında.
  • (bkz: delikanlı adam)

zonguldak'a yolum düşerse çayını içeceğimdir...
  • can hacukam.

daha demin yazdığım entarinin tarih ve saatine bakınca aynı entarimdeki gibi "bir şeylerin garip olduğu" hissine yine kapıldım. ben de hep garip hislere kapılıyorum gibi göründü ama öyle değil, valla değil lan.

bugün sevgili abim, canım hacukam ve kadim dostum batunun doğumgünüydü. iyi ki doğmuş, nice nice senelere ekşi ekşi, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve akademik olarak beraber girmek dileğiyle abim.
  • doğması iyi olmuş bunun. dünyaya böyle insanlar lazım. nice senelere olsun.
  • sozlukte sohbet etmekten en cok keyif aldigim insanlardan. bazen araya uzun zamanlar giriyor ama hic fark etmiyor, onunla konusmak her daim keyifli. bi de kizdirmasalar*
  • çok yardımsever bir yazar olduğunu da öğrenmiş olduk. saygı duyuyoruz.
  • paylaşmayı seven cömert insanlardan biri. yüzlerce kilometre uzaklıktan elinden gelen yardımı esirgemez. küçük ya da büyük bir söz verdiği zaman er-geç yerine getirir. muhabbet insanıdır da aynı zamanda. aradan uzuuuun entryler de geçse, son mesajda kaldığı yeri unutmadan yazışmaya devam eder.

birçok konuda fikir sahibidir, söyleyecek-yazacak bir şeyi vardır.

zamanında yazdığı entrylerden sadece bir iki tanesini okuyup badi liste eklemeye karar vermekle ne iyi etmişim. sayesinde kendi gibi kaliteli yazan iki yazarla daha tanıştım**

entrylerinden sezinlediğim kadarıyla içinde küçük bir çocuk var onun. yaşama karşı her daim canlı tutan..

edit: torrent canını senin*
  • sallanan sandalyesinden hikayeler anlatan tam vardiyalı superman.
  • uzun bir zamandır içinde firtınalar kopan yazar. bugün itibariyle benliğini saran fırtına tam manasıyla kasırgaya dönüşmüştür.. (bkz: aşk/@batu)
  • deplasman fobisi olan yazardır.bu da gecikmiş ve hakkı verilemeyen bir entrydir.tanımı da girdikten sonra istediğim kadar at koşturabilirim sözlük.ama yok neyse kalsın*.kendisi çok centilmendir bi kere.supangeleyi çok sever.o yerken sizin daha da çok yiyesiniz gelir kendisiyle ilk karşılaşmamız da pek bi acayiptir.sonra.....kafamdakileri toparlayıp düzgün bir entry giremeyeceğim şu an.onu anladım.kendisine burdan göz kırpıyor camekanların ardındaki güzelim gözlerinden öpüyorum.ev sahibi olduğu bir karşılaşmada buluşmak üzere * * *
hesabın var mı? giriş yap