• batuhan karadeniz'le ilgili ironik bir konsept sandığım isim.

(bkz: rasim ozan kütahyasız)
  • 18 haziran 2022…

odtü vişnelik festivali kapsamında can gox, göksel ve teoman konser verecek. biz bir grup teomancı, erkenden gidip sahnenin önüne konuşlandık. çimlerde oturuyoruz, yanımızda da 60’lı yaşlarında bir hanımefendi var. erkenden gelmiş o da sıcağın altında heyecanlı heyecanlı ayakta bekliyor.

derken, adını bile duymadığım bir çocuk sahneye çıkıyor. ne sesi ne de şarkıları bana hitap etmiyor. sahneyi değil, yaşlı hanımefendiyi izliyorum.

bütün şarkıları ezbere biliyor. çılgınlar gibi alkışlıyor. hopluyor, zıplıyor. önünde bir kaç üniversiteli genç de şarkılara eşlik ediyor. hanımefendi onlara mutlulukla bakıyor.

sonradan öğreniyorum ki hanımefendi batu akdeniz’in annesiymiş. başka türlüsü olamazdı zaten yüzündeki o gurur başka hiçkimseye bir anne kadar yakışmazdı.

o günden beri ara ara aklıma geliyor bu an. yazmak farz oldu, batu annen seninle gurur duyuyor. bu gurura yakışır bir genç adam olarak sesini tüm türkiye’ye duyurmalısın. ve her fırsatta annene teşekkür etmelisin.

yolun açık olsun.
  • türk rock müziğinin direnen ismi. autotune'cu ibnelerin ve acun müridlerinin cirit attığı bu zamanda, yeteneği ve kalitesiyle müzik sektörünün onurunu korumaya çalışan isimlerden. ona gitme isimli teklisini güzel bir kliple yayımlamıştır. yardıradur çocuk.

ona gitme
  • gelecek gördüğüm genç müzisyen.
    katiller cenazede
  • nedense hafiften selçuk sami cingi'ye benzettiğim başarılı sanatçı.
  • şarkılarında kelimelere dökemediğim bir olmamışlık sezdiğim bir sanatçı kişilik
  • geçen sene bir ara nasıl yoğun dinlediysem 2023 listemde tepede çıkmıştı, hemen arkasında pantera, megadeth, kurban vardı * demek ki güzel vakit geçirmişiz.
    bir kavır salacak delikanlı bu akşam, bekliyoruz \m/
  • axl rose sesli, slash saçlı müzisyen.

yavuz çetin tribute gecesinde canlı performansını izleyince kimdir nedir diye baktım.

bu çocuğun müthiş güçlü bir sesi var ve sahnede devleşiyor.
    radyoda şarkılarına denk geliyordum, söz ve beste kendine aitmiş, daha iyi yerlere gelmesi dileğiyle.
  • adam kalite. tesadüf mü?
    · yavuz çetin tribute gecesinde görünür; sırıtmaz
    · kargo tribute albümünde bulunur; sadece o sırıtmaz --> ~
    geçmişten bu güne kalanlar dinlenenler ortada ~
    esas sorulması gereken soru şu:
    peki bugünden yarına ne kalacak?
    bu sorunun cevaplarından birisi olması dileğimizle.
    (bkz: yolun açık olsun)
  • kendisinin no more heroes coverını youtube'da slash'in davulcusu brent fitz beğenmiş. yürüyedursun.

ilgili cover için tıklayın
hesabın var mı? giriş yap