• twitch aleminin belkide en düzgün ve kaliteli adamıdır. hiçbir dramaya girmez, işinde gücünde, kaliteli işler yapan bir adamdır. hatta twitch türkiyedeki en bilgili 10 kişiden biri diyebilirim kendisi için.
  • abi twitchde falan karşıma çıktığında kendi kendime "lan bu adamı kim niye izliyor" diyorum, çünkü yayın tarzının bana göre olmamasını geçtim, herif çok itici ve yapmacık, kendisi olmadığı çok açık yayınlarında, yani genelin sevebileceği bir tip de değil. twitch yayınlarına giriyorum, her konuda bir fikri var, henüz bir şeyi bilmiyorum dediğini görmedim, bilmiyorum dedikten sonra bile fikir belirtiyor. bi de her aboneden sonra papağana bağladığı kısımlarda acıyorum resmen. kendisine değil, etkilediği insanlara ve gözlerime.
  • 50 bin liralık rtx 4090'nın hediye edildiğini görünce nvidia fanboyluğu yapmasına şaşırmadığım yayıncı.
  • saçma sapan ve konuşamayan streamer.
  • egosunun nerden geldiğini anlamadığım itici bir yer elması.
  • ağlak gamer.
  • canımsın. en iyi yayıncımsın
  • twitch türkiye'nin en kaliteli birkaç yayıncısından keza yine youtube türkiye'nin de en kaliteli içerik üreticilerinden biri. şahsi tanışıklığım üzerine de diyebilirim ki ekranda ne görüyorsanız reelde de o şekilde. bizim ergenlerin bayıldığı "drama'ların" hiçbirinde göremezsiniz. işinde gücünde, keyifli yayınlar yapan bir yayıncıdır kendisi.
  • hakkında çok az entry girilmesini sevindiğim adam. kendisini uzun zamandır mesut çeviğin teknoloji programların dan görmüşlüğüm var. ve fazlasıyla dikkatimi çekti. adam çı tanımlamam gerekirse bu adam biliyor.

bu adam bu işi biliyor ve benim gibi alanı tamamen teknoloji olan biri için fazlasıyla saygımı kazanan biri.

o kadar ki adamı ilk defa mesut un programın da görüp kim olduğunu 5 dk araştırdım.

okuyorsan seviliyorsun kral
  • youtube türkiye'nin gaming alanında köklü youtuber'larından biridir. 2022 2023 civarı uzun saatler boyunca youtube'a yüklenen yayın kesitlerinden çoğunlukla oyun hakkında, bazen de hayata dair konuşmalarını "dinlediğim" yayıncı.
    ayrıca yanlış hatırlamıyorsam bu yayın kesiti muhabbetinin tam olarak kendisini yansıtmadığını düşünüyordu.

neden mi bunları anlatıyorum. çünkü spotify podcast kısmı gerçekten dutluk seviyesinde. videoyun batu'nun "bazı" içerikleri gerçekten podcast'e çok müsait. ha değerlendirir mi podcast muhabbetini, ekmek varsa değerlendirir, ekmek yoksa değerlendirmez.
hesabın var mı? giriş yap