• tam kanka olunası adam.
  • çocukken severdim.

geçen yayınında ağır ubisoft ve microsoft fanboyu olduğunu fark ettim, çöp far cry ve ac serilerini sürekli övmeye çabalıyordu.

edit: microsoft'ta çalışmadan önce de fanboydu arkadaşlar. ama bütün fanboyluğuna rağmen bence en iyi yayıncılardan, söylemek istedim.
  • twitch türkiye'nin en kaliteli birkaç yayıncısından keza yine youtube türkiye'nin de en kaliteli içerik üreticilerinden biri. şahsi tanışıklığım üzerine de diyebilirim ki ekranda ne görüyorsanız reelde de o şekilde. bizim ergenlerin bayıldığı "drama'ların" hiçbirinde göremezsiniz. işinde gücünde, keyifli yayınlar yapan bir yayıncıdır kendisi.
  • https://youtu.be/ju8fpj1l_3o

yukarıda bahsedilen videoda saçma sapan konuşan, sürekli muhalefet olan, en iyisini ben bilirim havalarında olan yeni nesil şımarık youtuber. anakartı şöyle tutmayın, işlemci rami takın. böyle basmakalıp dededen kalma bilgilerde kalmak pek akıl kârı bir durum değil. kendisi umarım bir daha başkasını eleştirirken kendi bilgi seviyesini de gözden geçirir. lakin bu adamı izleyen bir sürü genç kardeşimiz var.

videoda 12:40'ta ram hızı ile alınan power supply'nin gücünü birbiriyle ilişkilendirmesi bu işlerden çakmadığının göstergesidir.
  • ağlak gamer.
  • twitch aleminin belkide en düzgün ve kaliteli adamıdır. hiçbir dramaya girmez, işinde gücünde, kaliteli işler yapan bir adamdır. hatta twitch türkiyedeki en bilgili 10 kişiden biri diyebilirim kendisi için.
  • gereksiz ego machine
  • abi twitchde falan karşıma çıktığında kendi kendime "lan bu adamı kim niye izliyor" diyorum, çünkü yayın tarzının bana göre olmamasını geçtim, herif çok itici ve yapmacık, kendisi olmadığı çok açık yayınlarında, yani genelin sevebileceği bir tip de değil. twitch yayınlarına giriyorum, her konuda bir fikri var, henüz bir şeyi bilmiyorum dediğini görmedim, bilmiyorum dedikten sonra bile fikir belirtiyor. bi de her aboneden sonra papağana bağladığı kısımlarda acıyorum resmen. kendisine değil, etkilediği insanlara ve gözlerime.
  • az önce bir videosunu izledim herkese en iyi abonemsin diyor, bu nasıl bir yalancılık ve neden bu yalanı duyanlar bunu izlemeye devam eder anlamak güç
  • 50 bin liralık rtx 4090'nın hediye edildiğini görünce nvidia fanboyluğu yapmasına şaşırmadığım yayıncı.
hesabın var mı? giriş yap