şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aslan gibi bir genç . 60 metre engellide türkiye rekorunun yeni sahibi.

  üsküdarlı çocukluğunu bildiğim bir delikanlı. 15 yaşında idi karadeniz oyunlarında en üst kürsüye çıktığında.
 • 2008 yılında paris’te düzenlenen olimpiyatlarda, sırıkla uzun atlama branşında altın madalya kazanmıştır.
 • oldukça hızlı ve başarılı 60m ve 110m engelli branşı sporcusu. kanseri yendikten sonra spora geri dönüp 23. balkan salon atletizm şampiyonasında 60m engelli branşında 7.91 lik derecesi ile türkiye rekorunu kırıp altın madalya kazanmıştır. 2018 yılı survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer almaktadır.

  karşımızda ciddi zorlukları aşıp başarıya ulaşmış, diksiyonu düzgün, sempatik ve oldukça yakışıklı bir genç sporcu var. umarım survivor sonrası iyi bir hazırlık dönemi geçirip 2020 olimpiyatına katılma hakkı da kazanır.
 • adam resmen survivor'u trollemeye gelmiş.ya aşırı çocuksu bir ruh hali var,ya da hakikaten makara yapıyor.yalniz bu şekilde tepkilerine devam ederse oy alamayacağı için erken elenecek gibi duruyor.
 • umarım merve aydın`a karşı tavrında olduğu gibi doğru bildiğini, gördüğünü söylemekten çekinmez ve o grup içerisinden sıyrılır. çok az kişi bu şekilde doğru olduğunu düşündüğü şeyi dile getirebiliyor survivor yarışmasında. tabi onun da bunu yaparken seyirci nazarında kendini gereksiz yere antipatik gösterecek aşırılıktan sakınması gerekir.
 • yarışmadan ayrılma isteği kabul edildiği için adaya veda etmiştir. aktif sporcuyken geldiği adada aradığını bulamadı ya da fiziksel ve mental olarak kendini yıpratmak istemedi. aktif spor hayatının zirvesinde iken gelmesi belki yanlış karardı. umarım atletizm kariyerinde başarılar elde eder, sonuç olarak survivordan daha önemli asıl kariyeri.
 • sporcu olmaya niyeti olsa survivor gibi sikimsonik bir yere hiç gitmezdi, götü yokmuş sporcu olmaya. haberlerden okuduğumuza göre yarışmadan da ayrılmış yani istediği gibi şöhret de elde edememiş. adada o kadar ay bir sporcu beslenmesine göre çok aşağıda beslenip nispeten aç kaldığını ve çok kas kaybettiğini falan düşünürsek bu saatten sonra spor anlamında hiçbir bok olmaz kendisinden.