• son tweet inin altındaki yorum daha cok yarmıştır;

"yaşın genç, sanayide bi ustanın yanında başlayabilirsin hala."
  • istikrarlı topçu. trabzonspor'da da kadro dışı bırakılarak formundan hiç bir şey kaybetmediğini bir kez daha gösterdi.
  • deportivo la ligada sonuncu,17. ile aralarında 4 puan var yani ligde kalma şansları var ama forvete batuhan'ı alarak bence artık kesin düştüler,ben olsan yılmaz vural'ı takımın başına getirir ligde kalırdım
  • 17 yaşından 29 yaşına kadar hiçbir şey yapmamış bu adam için milli takım şansı isteyenleri de görmemizi sağlayan ferrarici...

sen 12 sene kariyerini yokuş aşağı freni patlamış kamyon gibi düşür, sonra 33 dk.da türkiye kupasında hat trick yapınca , milli takım şansı :)

abartmıyor muyuz başkan ?
  • ahahahahha!

kendisi için bu son şansı, olmazsa öldü-bitti, ayağını denk alsın, akıllı olsun yoksa kendi bilir vs. deniyor.

lan 20 yaşında adam beşiktaş'tan 900.000 lira garanti para+ 12.000 lira maç başı ücret mi ne alıyor. bunun primi vs. de var. en son televizyonda gördüğümde de kırmızı bir ferrari'ye biniyordu.

manyak mısınız nesiniz oğlum? adam bu ciddiyetsizlikle bizim rüyamızda göremeyeceğimiz kadar para kazanıp, aşmış bir hayat yaşıyor. siz kime akıllı ol, bak bu son şansın falan diyorsunuz. sizin son şansınız, siz akıllı olun, ayağınızı denk alın, adam çoktan yırtmış...
  • türkiye'de özellikle 2000'li yıllarda başlayan "fizikli futbolcu" hastalığı yüzünden kulüp kulüp gezebilen bir arkadaş. yıllarca top oynadım, amatörde olsun, okul takımlarında olsun. hep bunun gibi adamlar rakipte ya da bizde olsun fark etmez ilk 11 başlardı. neden diye soramazdınız çünkü zaten cevabı hazırdı "topçu fiziği var". ulan herif dönemiyor, götünü kaldıramıyor, defansın peşinden koşamıyor ama topçu fiziği var. nasıl fizik bu amına koyayım yıllardır çözemedim. tüm hocalar hakan şükür yüzünden hep bu tarz adamlara ümit bellediler. ama ben ne böyle adamlar gördüm ki 160'lık beklerden bile kafa topu alamayan.

işte batuhan karadeniz'de böyle bir arkadaşımız. batuhan en az 30'una kadar ptt 1. lig'den aşağıya inmez. çünkü onun türkiye standartlarında "topçu fiziği" var.

neden gelişemiyoruz diye kendimizi yemeye devam.
  • sol framede görünce yine kadro dışı kaldığını sandığımdır. daha kadroya giremediği için kadro dışı kalmamış.
  • sözlükte yazsa troll olurdu, o derece.
  • şaşırmamış ve yine kadrodışı bırakılmış.
    adamın futbolculuk kariyeri az ama son derece net.

bundan hayatta topçu olmaz --> batuhan boşta --> yeni bir şans ve transfer --> batuhan : "hatalarımdan ders aldım takımım için elimden geleni yapacağım." --> umutlar --> +5 kilo --> antremana geç katılmak/katılmamak --> kadrodışı --> bundan hayatta topçu olmaz...
hesabın var mı? giriş yap