2303 entry daha
  • futbolcu olduğu dönemden itibaren futbol'a saygı duymamış birinin hala futbol yorumculuğu yapıp bu camia özelinde para kazanması sadece bizim ülkede oluşabilecek bir durum.

boş char.
  • zamaninda izlememis olsak muthis yetenegini hayati yasama ugruna hiç etmis çok zeki bir ex-topçu olarak taniyacagiz kendisini. ama izledik, kalasin tekiydi. tek ozelligi boyu olan ama ona ragmen kafa topalrinda açik ustunlik saglayamayan, gittigi hiç bir takimda tutunamamis vasatin tekiydi. hasbel kader o boyu olmasa bjk'de sans bulamazdi, bjk'de sans bulamamis olsa asla super lig seviyesine çikamazdi. zeki falan da degildir, zeki olsaydi o az yetenigini kullanip suan hala milyonlari goturuyor olurdu. tek olayi agzinin iyi laf yapmasi ve sempatik olmasi olan, futbolculugu ise boyu ve bjk referansina ragmen henuz 30'una bile gelmeden bitmis olan vasat oglu vasatin teki.
    eyvallah muhabbetin sariyor, agzin iyi laf yapiyor ama zamaninda ne yetenekliydim moduna hiç girme, nasrettin hocanin esege binme hikayesine donmeyelim.

edit: bilimsel olsun bir kaç veri paylasalim. bu arkadas kariyeri boyunca super ligde 139 maça çikmis. yani sezon basi ortalama 25 maç oynasa 5-6 sene eder ve toplamda 30 gol atmis. kendisinin suanki yasindan bile 5 yas buyuk olan dzeko suan 20 gol atti. eyvallah karsilastirdigin adama bak diyenler olacaktir ama 23 yasindaki gençle de 38 yasindaki ihtiyari da karsilastirabilelim degil mi?
  • klasik beşiktaşlı abartmasının vücut bulmuş halidir. daha doğru düzgün top oynamadan uçacak kaçacak diye abartılıp, oynayamayınca da zeki ama çalışmıyor diyerek savunulmuştur. alt yaş gruplarında fizik üstünlüğü ile ön plana çıkmış, profesyonel futbolcu olarak alt liglerde top oynamış, süper lig seviyesinde ise saman alevi tarzında kısa süren parlamalar dışında hiçbir şey yapamamıştır. şimdi de rok gibi bağıra bağıra konuşup popülist şeyler söylediği için youtube'da gerçekten kaliteli içerik üreten kanalların çok üstünde izlenme sayısına ulaşıyor. hayatı yalan diyebiliriz kısacası.
  • klasik beşiktaş abartması değildir.

çünkü bu adama beşiktaş taraftarı hiçbir zaman ısınamamıştır.

ben batuhan güzelleyen bir beşiktaş'lı tanımadım şahsen.

bu adama iyi futbolcu diyen de tanımadım hatta. herkes bence bu adamın iyi bir futbolcu olmadığının gayet farkında.

hareketli karakteri nedeniyle her seferinde gündeme geliyor, yakında beyaz futbola transfer olur. tek bir ciddi futbol izleyicisinin açıp bu adamın yorumlarını dinlediğine inanmıyorum.
  • futbolculuğu hakkında yorum yapmaya bile değmez.

yalnız futbol yorumculuğu ile ilgili sosyal medyada sürekli videoları düşüyor. bildiğin kolpacı mahalle ergenini futbol yorumcusu yapmışlar. neyin nesiyse herkesle enteresan bir anısı var, yarısı full kolpa- kalan yarısının da %90'ı abartı.

amk messi, ronaldo falan bu kadar olay yaşamamıştır :)

ülkede hep mi vasat yüceltilir lan
  • kötü futbolcu ve kötü yorumcu.
  • ne bekliyorsunuz futbol yorumculuğundan ?
    gayette güzel eğlendiriyor işte , atomu parçalayacak hali yok
  • yorumculuğu futbolculuğundan da kötü çıktı arada izliyordum ben bu arkadaşları ne teknik ne taktik ne bir analiz, varsa yoksa goygoy hikaye anlatıyorlar sonra da bıraktım zaten. yanlarında bir erman özgür vardı yazık bunların arasında canla başla futbol konuşmaya çalışıyordu, tabi adam azıcık konuşunca bunlar manipüle edip istedikleri seviyeye getiriyorlardı. yorumları çok da ciddiye alınacak birisi değil diye düşünüyorum.

tanım: 13-18 yaş arası fanatik ergen gençlerin hoşuna gidecek yorum yapmaya çalışan yorumcu.
  • sosyal medya keşfet sekmesinde karşıma çıkıyor ara sıra. her arkadaş ortamında olur ya böyle ağzını yaya yaya konuşan, bol sallayan, özgüveni gereksiz yüksek ama bir o kadar da boş beleş, işte batuhan'ı görünce aklıma o arkadaşım geliyor.
  • ben seviyorum beni eğlendiriyor yaptığı yorumlar. hikmet pınarbaş'ı ayrı seviyorum bu adamı ayrı seviyorum.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap