şükela:  tümü | bugün
491 entry daha
  • elini sıktıktan sonra şortuna sildiği adam batuhan'ın yaşındayken real madrid gibi bir takımda ilk 11 oynuyordu. aradaki vizyon farkı da burada zaten.
  • karakter yorumu yapmak için baya bi araştırma yapılması gereken topçu...onu da yakınları bilir zaten...onun dışında olumsuz yorum rekorunu tüm forumlarda ve sözlüklerde elinde tutuyor..zirvede yer alan emre belözoğlu nu kısa zaman içinde alaşağı etmesini bildi..
  • hiçbir zaman takımını sırtlayan bir yıldız olamayacak futbolcu.

bu işin yetenekle alakası yok. bazı adamların kişilik yapısı böyledir. onları disipline edemezsiniz. yok efendim gençmiş, büyürmüş, kulağı çekilirmiş falan hikaye. bu kişilik yapısı öyle kolay kolay değişmez. bir gün futbolu bıraktığında kendisi hakkında "çok yetenekliydi ama..." diye başlayan onlarca cümle kurulur.
  • sözlükteki beşiktaşlılar tarafından ciddi ciddi kıskanıldığını,ellerinden kaçırdıkları için pişmanlıklarının dışa vurumunu linç kültürüyle gösterdiklerini hissettiren futbolcu. adamın yaptığı en ufak bir harekete sayfalarca entry düzmenin başka da bir açıklamasını yapamadım.
    yahu adam elini silmiş elini. hani şu hepimizin halı saha maçlarında yaptığımız şey.
    ha unutmadan bu adam nefes de alıyor haberiniz olsun.
  • insanlıktan nasibini fazla almamış futbolcu. raul'a yaptığı hareket bir insan olarak beni iğrendirdi. beşiktaş'ta olmaması gurur verici.
  • kasımpaşalı merthan açıl'ın kendisini dava edeceğini açıkladığı adam olmayacak çocuk. inşallah dava kabul edilir ve bu adam olmayacak çocuğun ceza almasıyla sonuçlanır da, böyle rezilliklere karşı az da olsa bir caydırıcılık sağlanır.
  • futbol hayatının sonlarına gelen futbolcu. cami duvarına işemek kesmiyor belli ki büyük tuvaletini de yapıyor...
  • karşındaki adam raul be! bir aralar bonservisi konuşulurken, dünya üzerindeki hiçbir para onu satın alamaz denen adam. efsane. ayıp ulan ayıp! işte bu yüzden sen hep küçük bir futbolcu olacaksın. adam olup olamayacağını konuşmuyorum bile.
  • yeteneksizsiniz türkiye'ye katılsa, hülya avşar bile "hayır" der buna. hayırsız çocuk ne olacak!
1612 entry daha