şükela:  tümü | bugün
  • bikaç remix dinledikten sonra yutubun önerdiği isim. baya iyi.
  • (bkz: )

çok başarılı çalışmalar yapan bir arkadaş. remix veya elektro parçalar çok hoşuma gitmez ancak kendisinin hakkını yemek ayıp olacaktır.
    kardeşimin kulaklığı kulağıma yapıştırması ile bu ne demem bir olmuş ancak kulaklığı da çıkarmamıştım. çalan nenni isimli çalışmasıydı. yok artık dedim. bırakamadım.
    çalma listeme kadar sokuldu çalışmaları hadi hayırlısı.

(*) : epilepsi problemi olan arkadaşlar bazı videolarda sıkıntı yaşayabilir. tavsiye düzeltmesidir.
  • nenni parçasıyla bizi alemlere gönderen, waqqabery ile deli gibi kafa sallatıp gözlerimizi kapatan, e'telu ile de rahatlatan ve akdeniz üniversitesinde okuduğunu bildiğim çok yetenekli bir sanatçı. müzik yapan değil, sanatçı. çünkü yaptığı ürünler tam da bu kıvamda.

güzel işler yapıyor. ayrıca klipleri de muazzam düzeyde etkileyici.
  • çoğumuzun bildiği türküleri, şarkıları çeşitli efektlerle, kendi yorumuyla, tarzıyla sunan bir youtuber veya neyse artık. ben kol düğmeleri ve tabi ki nenniyi çok başarılı buldum. hatta "nenni" remixi dünya çapında tutabilecek potansiyelde bana kalırsa. ayrıca remixte çoğumuzun anlamadan beğendiği sözlerin asıl sahibi selda bağcan. gerçi sözleri yazan o mu bilmiyorum ama ilk söyleyen o en azından. yalnız kadında ne ses var be.
  • sentetik uyuşturucu bağımlılarının, klip ve müziklerinden uzak durmasını şiddetle tavsiye ettiğim mükemmel dj/producer.

kliplerinde siyah ve beyazdan başka renk olmaması, kan ve şeytani figürlerin çokluğu korkutuyor açıkca beni. korkum göt korkusu değil aksine bu psikolojideki bir arkadaşın bütün potansiyelini yansıtamadan saçma sapan bi şekilde bu diyarlardan göçüp gitmesi. umarım uzun yıllar daha güzel mixlerini görebiliriz.

öte yandan içimden bi ses yönetmenlikde de çok yetenekli olacağını söylüyor.
  • dünya çapında ünlü olabilme potansiyeline sahip, serhat durmuş'la beraber yaptıkları işler de fevkalade.

bi de şöyle bi şey yapmış, trapmusichdtv kanalı da çok sevdiğini belirten bir yorum yapmış. bu bile bi başarıdır.
  • en iyi işi şüphesiz ki pettacoridir. tabi bunda şarkının-ilahinin orijinalinin de çok iyi olmasının da etkisi var. hemi de büyük bir etkisi var.
  • trap yapan herif. yakın zamanda daha fazla dikkat çekecek gibi.

son bombası unutursun!
  • yazayım buraya çok başarılı çook çok başarılı yahu! aşık oldum. trap dinlemeyen biri bile kapılıp gidebilir şarkılarıyla. umarım yolu çok açık olur ve çizgisini bozmaz ( kalp kalp kalp )