şükela:  tümü | bugün soru sor
 • az önce popstar 2018 de tan taşçı nın rica ederim şarkısını en az tan kadar güzel okumuş mütevazı şahsiyet. sanırım ankara da çıkıyor. ilk fırsatta kendisini canlı dinleyeceğim.
  bu arada programın geçmiş bölümlerinde bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm ü bir söyşemişliği vardır ki off..
 • tesadüfen televizyonda denk geldiğim ve bitene kadar dinlediğim az önceki performansı ile bana şu yorumu yaptıran şahsiyet: buralar değerlenir.

  ahmet kaya'nın içimde ölen biri performansı, muhtemelen bugün ve takip eden günlerde sosyal medyada en çok konuşulan ve yorum yapılan paylaşımlardan biri olacak.
 • beklenmedik bir anda sanatın herhangi bir dalı çarpar sizi... öyle ya, sanat olmasa hayat da tatsız olurdu. batuhan'ı ilk izlediğimde fark etmedim belki ama sonra sesiyle, yorumuyla yalnız popstar'ın jürisini ya da seyircileri değil beni de öyle bir çarptı ki işte zamanın yüreği burada atıyor diye düşündüm. batuhan her söylediği şarkıya dikkat çekmeyi başarıyor, dönüp orijinalini izlemek istiyorsunuz, her şarkıya ayrı bir tat kattığını anlıyorsunuz. popstar gibi yarışmalar böylesi yetenekleri ayağımıza getiriyor, en büyük faydaları bu işte. iyi ki varsın batuhan. ahmet kaya ve nice şarkıcılar senin gibi genç yetenekler sayesinde yeniden kulaklarımızda çınlıyor.
 • sesi çok iyi. her şeyden önce sanatçı duruşu var. müziğe gerçekten gönül vererek bu işi yaptığı, sahnedeki duruşundan bile belli. sahneyi sesiyle ve sanatçı duruşuyla dolduruyor. başka bir hareket yapmasına gerek kalmıyor. sahnede biraz aksiyon gerekli derler ama garip bir şekilde batuhan öztürk'ü dinlerken bunun eksikliğini hissetmiyorsunuz. bildiğin terbiyeli adam duruşuyla sıkılmadan dinletiyor ve izlettiriyor kendini. ufak ufak içten gülümsemeleriyle sempati toplamayı başarıyor. yolu açık olsun.
 • ajdar'la kıyaslamadan önce bu adamın müzikte en yetkin isimlerden onay aldığını bilmeniz lazım. ailesine bakmak için müzikten para kazanan bir sanatçıdır. piyasadakilerden daha sanatçıdır. tanımam etmem. nitekim yarışma sırasında da hakkında entry girmedim. çünkü yarışmayı kesintisiz izleyememiştim. performansına fazla tanık olmamıştım. bütün notaları doğru basıyor, detone ve sürtone olmuyor. kliplerini izlediğiniz şarkıcı bozuntularını sahneye çıkarın, onun gibi performans sergileyemez. belki de ailesinin ve kendisinin hayatını kurtarma fırsatına ket vuracak yorumlar yapmadan önce hikayesini dinleyin.

  https://www.youtube.com/watch?v=9mwhghavs1i
 • mutlaka izlenmesi gereken efsane bir performansı oldu. anlı şanlı şarkıcıların detone olmadan kurtaramayacağı seslere bu kadar hakim bir şarkıcı son yıllarda dinlemedim. eyvah detone olacak derken notaya yapışıp bırakmayan, izleyenleri sallayan, çok ses getiren şahane performansı için buradan buyrun.

  https://www.youtube.com/watch?v=_suftpvoo5g
 • https://www.youtube.com/watch?v=6m0mwxbyyao

  bu şarkı gerçekten müthiş. ses rengine de çok uymuş.