şükela:  tümü | bugün
  • önümüzdeki 10 yıl içinde çokça takdir edilecek komedyen.
  • cem yılmaz'ın yeni filminde oynamaya aday isimlerin başında yetenekli bir arkadaş. pepsiyle pek yakında setteyim isimli yarışma için gönderilen videolar arasında 5605 oyla 3. sırada.

http://pepsiylepekyakindasetteyim.com/…uray-ozdemir
    https://www.youtube.com/watch?v=hyps0gkyqki#t=116
  • yetenekli komedyen. sinirlenmenin en çok yakıştığı insanlardan biri .
  • birkaç kez gösterisine gittiğim ve oldukça tatmin olduğum genç komedyen.
    sahnede oldukça samimi bir tavrı var, arada ofansif esprileri de oluyor ki onlar ayrı bi yarıyo adamı.
    baya iyi doğaçlıyor, mimiklerini ve oyunculuğunu da oldukça iyi kullanıyor. ilerde adını çokça duyacağız diye tahmin ediyorum.
  • underground komedinin kralıdır. kendi jenarasyonunda match'i olmayan stand up çı.
  • bugün tepe prime'da izledik kendisini. ilk yarı çok başarılıydı. doğal, içten, samimi ve komik. ikinci yarı nedense ilkine göre biraz daha zorlama geldi. seçtiği konular hem bu tür için eski (ya da en çok tercih edilen) olduğu için hem de sanırım sunuma yeterince özenmediği için (bana öyle geldi en azından) ilk yarıya göre daha durgundu. yine de türü bilen, sahneye ve seyirciye hakim başarılı bir arkadaştı.

not: rus edebiyatı hakkındaki görüşlerine de itiraz edesim vardı o sahnedeyken hehe. benim için en azından hikaye/roman demek manyakça betimlemeler demektir. ben ondan zevk alan bir insanım. tabii ki zevk meselesi.
  • geçen cumartesi’ye kadar adını duymadığım, ısrar üstüne if performance hall*’daki gösterisine gittiğim komedyen.
    açıkçası pek bir beklentim yoktu. hatta içeri girdiğimde neden bu kadar kalabalık olduğunu da anlamamıştım. nedenini sahneye çıkınca anladım. bahsettiği konular, sahne performansı, seyirci hakimiyet gerçekten çok iyiydi.. bilmiyorum belki teknik bir tabiri vardır ama şaka bitti sandıkça üstüne bir daha ve bir daha yapması ayrıca hoşuma gitti.

sahnede kaldığı her dakika kendisine hayran kaldığımı belirtmek isterim. diyaframımın nerede olduğunu sayesinde öğrendim.
    bir sonraki gösterisine ne kadar eş dost varsa çağırıp geliyorum. tek anlamadığım nokta kendisinin pek tanınmış biri olmaması, bence kesinlikle yetenek sizsiniz türkiye’ye falan katılmalı. vardır kendince bir nedeni tabi. güldür güldüre çıkan çocuklardan bir, iki gömlek üstte olduğunu düşünüyorum

not: eğer burayı okuyorsa, bira bardağını elinden düşüren kızın, yanındaki bendim.
  • arkadaş zoruyla gösterisine gittim geçenlerde. normalde pek sevmem böyle stand-up şovları falan ama bu arkadaşa, enerjisine hayran kaldım. umarım bu underground komedyen kafasından bir an önce çıkar, hakettiği yerlere gelir.