şükela:  tümü | bugün
 • politik istikrarsızlık ve güvenlik sorunları nedeniyle faaliyetlerine son vereceklerini açıklamışlar.

  https://tr.sputniknews.com/…12-bavul-com-kapaniyor/
 • ulke adina hic de iyi sinyaller vermeyen bir gelismedir. ulkeden cikan ve yabanci yatirimcilar tarafindan yatirim alan ya da satin alinan her girisim bir sonraki girisimlere referans olur. yani bir futbolcu gibi. yani neden cengiz under turkiyeden asla 30-40milyon€'luk bir transfer yapamaz ama belki seneye roma kendisini bu fiyata cok rahat satabilir. iste ayni durumu ne yazik ki girisimcilik dunyasinda da yasiyoruz. bu gelismeler girisimcilerin caginda bizim yine trenleri kacirmamiza neden olabilir.

  ama iste bu ve buna benzer genclerimizi ilgilendiren binlerce sorun varken hukumetin genclik politikasi iki kisi ayni odada kalmasin, kiz erkek kalmasin, alkol yok, sigara icmesinler. peki nasil para kazanacagiz, nasil bu ulkeye sinif atlatacagiz? (bkz: kpss for everyone, everyone for kpss)
 • kazik fiyatlariyla bugune kadar gelmesi bile sasirticiydi zaten. iki tikla herkesin ulasabilecegi bilet fiyatlarinin uzerine 40-50 tl koyup satmaya calisirsan batarsin tabi. sundugu ekstra bir hizmet de yokken.
 • hayır bavul.com kimdir ne iş yapar bilmiyorum, çok da umrumda değil ancak bi e-ticaret firmasının battığının ya da kapandığının haberini görür görmez ülke ekonomisinden girip makro ekonomik dengelerden çıkmaya gerek yok.

  magazin medyasının üstün körü bir haberinden kocaman kocaman genellemeler yapılmaz, doğru sonuçlara ulaşılmaz. internet müşterisi sineğin yağını hesap ediyor, diğer sitede 3 kuruş daha ucuzsa siparişi oradan geçiyor. sitenin yapacağı küçük bir gecikme, yanılma, önemsenmemiş yanlış bir yönetim kararı çok büyük zararlara yol açabilir.

  neticede bunlar yüzlerce milyona alınıp satılan şirketler; yaptıkları satınalmayı/harcamayı bi şekilde geri toplaması gerekiyor; kar etmemelerinin yüzlerce sebebi olabilir.
 • normal olandır...

  biletleri, şirketlerin sattığı fiyatın üstünde satmaya çalışmak kadar ahmakça bir pazarlama anlayışı olamazdı zaten...

  rekabet yoksa sen de yoksun...