şükela:  tümü | bugün
 • asıl adı reha altuntaş olan zamanının radyo fenomeni.

  özellikle trt ve cumhuriyet radyoda yaptığı programlar ses getirmiştir. genelde 60 lar 70 ler olmak üzere nostaljik şarkılar çalardı, kendisi bu konuda türkiye'deki açık ara en büyük ve ayrıntılı arşive sahip kişiydi. müthiş bir ses tonu vardı genelde programlarında kendisi de öyle bir insan olduğu için sevgi ve aşk temasını işlerdi.

  bir dönem beyoğlu'nda diksiyon kursu açtı, özel radyolar çoğaldıktan sonra çok radyo değiştirdi bu bilinirliğini biraz azalttı tabii fakat birçoğunda yönetici olarak görev aldı. genel yayın yönetmenliği yaptığı radyolarda ratinge değil kaliteli müziğe yönelmek istemesi yüzünden başarılı olamadı, kısacası oyunu kuralına göre oynamayı seçmedi. 2008 yılının mart ayında geçirdiği kalp kriziyle aramızdan ayrıldı.
  bunca zaman buraya entry girilmemesine çok şaşırdığımı ifade etmeliyim ama demek ki sanılanın aksine insanlar öldükten sonra çabuk unutulabiliyor gerçi kendisinin adını yaşatmak üzerine hayranlarının oluşturduğu bir facebook grubu vardır.

  [https://www.facebook.com/groups/118189213107/ https://www.facebook.com/groups/118189213107/]
 • kent fm'den itibaren hiç bırakmadan dinlediğim güzel insan. anjel dikme ile beraber yaptığı türk sanat müziği programı, benim için çaldığı patricia carli'ler, insana huzur veren sesi hâlâ kulaklarımda. ruhun şad olsun. ve vefatının ardından bunca zaman geçmesine rağmen hakkında iki satır giremeyişim, vefasızlığımdan değil, kabullenemeyişimden.

  her hafta bir kez muhakkak istek yaptığım şarkı benden sana gelsin.