aynı isimde "bay yanlış (kamu spotu karakteri)" başlığı da var
  • hayırlı kısmetin zıddı.
  • oha dedirtecek serbest çağrışım ile (bkz: bay yalnız)
  • önedit: "tv100’de yer alan habere göre; kanal d. 2 temmuz'da bu kez 2. asliye ticaret mahkemesi'ne başvurdu. “bay yanlış” dizisinin yapım şirketi gold film'e ayrıca 100 bin tl'lik manevi tazminat davası açan kanalın talebi bir kez daha reddetti. mahkeme tedbir kararının ancak yapılacak mahkeme sonrası kanalın haklılığının ispatı durumuna alınabileceğine hükmetti."

arkadaşlar telif,anlaşmazlık,çıplaklık vs sebebiyle kapatmayın, bu diziyi insanlık namına klişeden ve türk halkına daha iyi bir şey sunamamaktan ötürü kapatın.

yakında çekilmeye başlanacak 7612949. klişe saçma sapan aşk dizisi.
    ulan 1 kere farklı bir dizi çekin, ejderhalar uçsun demiyoruz fakat baymadı mı kezbanlara sattığınız yapay aşk hikayeleriniz.
    sorunun yapımcılarda olduğunu düşünmüyorum, özgün işler tutuldu mu ki bu ülkede... ben de aynı şekilde bu işe paramı basardım neden? çünkü garanti iş, hazır kezo tayfa izleyicisi var.
    adamlar çıkıp ulan halk daha ötesini istiyor da biz mi yapmıyoruz dese haklılar.
  • itici varlık oynadığı için izlemeyeceğim, izleyenin ağzına kürekle vuracağım saçma dizi. üatelik bu virüslü günlerde çekime başlayacaklarmış. gerçekten bazılarının her şeyi para olmuş.
  • yine bir senarist sıçmığı dizi daha. biraz yaratıcı olun. sırf para kazanmak için bu kadar bayağı senaryolar yazmaktan utanmıyor musunuz? toplumsal değerlerin de içine ettiniz zaten.
  • beyefendinin bu dizisi de tutarsa yaylana yaylana behlül abiye kafam girsin der...
  • fragmanı kadar oyuncularının da “neden bu proje içindeyim lan acaba” dediğini düşündüğüm saçma sapan bir fox dizisi. inşallah tez vakitte görüntü kirlilikleri sona erer.
  • bunu mu demek istediniz:
    (bkz: bay kemal)
hesabın var mı? giriş yap