şükela:  tümü | bugün
  • sahibinden. com sitesinde gezerken denk geldiğim evin içinde içki içmenin yasak olduğu özbek türki cumhuriyet vatandaşlarını tercih eden güvenlik görevlisinin ilanıdır. aranıyor
  • madem amaç insanlık, 'niye erkek öğrenci almiyorsun" diye sorulasi lavuk ilanı.
  • iyi ihtimal, evine kira karşılığı hizmetç arıyor. kötü ihtimal ise fuck buddy. daha kötü ihtimal ise her ikisini birden.
  • demek ki hem çomar hem de abazan olunca böyle utanmaz özgüvenine sahip olunuyor.
  • ev mi ahır mı belli olmayan bir yere utanmadan bir de bedava fuckbuddy arıyor, allah'ın çomarı. aklınca işini bedavaya getiricek, bir de utanmadan insanlık için yaptığını vurguluyor, ahlaksız.
  • ev temizliği yaptıracak aramayın
  • eskiden böyle düşüncelere sahip insanlar cesaret edemezlerdi bu kadar alenen bu tarz davranışlar sergilemeye. madem yardımlaşma ilanı neden sadece bayan? allah kitap, alkol yasak ama teklif ederse bayan arkadaş neden olmasına açık kapı bırakılmış. (içerisinde altı çizili seni hınzır seni) evde her şey var anam gel yeter ki gel mesajı envai eşyalarla verilmiş. ve sonda sorumluluk sahibi işinde gücünde adamım sen gel bayan arkadaş lütfen gel aman erkekler uzak dursun. bu arada özel güvenliğim maaşlı çalışanım 36'yım ama çok genç gösteriyorum çünkü özellikle öğrenci arkadaşlar diye belirttim. ya daha yazarımda siktir et boşver. ülkedeki her şey yokuş aşağı giderken bu pervasızlık artık şaşırtmıyor beni.
  • [https://www.sahibinden.com/…&hidesearchfilter=false 5. fotodaki tuvalet kağıdı rulosu mu :/ hem de laptop yanında. bilemiyorum altan.

ev kirası istemeyen, sadece iyilik için kadın ev arkadaşı arayan güvenlik görevlisi. güvenlik ? her şey içime fesatlık vermek için çırpınıyor adeta.
  • gelecek hatuna çok pis ütü yaptıracak güvenlik görevlisi.

ütü mü diğeri mi diyorum... valla bilemedim.
  • bayan ev arkadaşı açıklamayı oku başlığı ile dikkat çeken ilandır.
    daha eve girmeden emir veriyor keko.
    ek olarak ilandaki ev akbaba'nın kaldığı ev mi lan?