şükela:  tümü | bugün
58 entry daha
 • sahibinden virali ise sahibindenin sülalesini sikeyim. şerefsiz herif sapık şerefsiz!
 • telefonu sat 100 liraya escort sik ama onurunla yaşa .
 • ahahahahahahaha dayı creepshot arşiv yapıyor. sahibindene girmiyosun sdafsasafadsf
 • (bkz: mankurt)
 • oğlum siz geri zekalı mısınız?

  yaptığınız yorumlara bakılırsa kadın sanki yolda manzara fotoğrafı çeken masum bi amcanın kadrajına yoldan geçerken tesadüfen dahil olmuş da adama haksız yere çemkiriyor zanneder okuyanlar.

  adam kasıtlı olarak kadının arkasından yürüyüp videosunu çekmiş. siz halen geyik yapma peşindesiniz.

  kadını da tebrik ederim korkmadan tepkisini vermiş, şikayetçi de olmuş yapabileceği her şeyi yapmış ve tacizciyi koruyan sözde adalet sistemi yüzünden adam serbest bırakılınca da adamı ifşa etmiş. aynı adamın telefonundan hasanağa parkı'nda arkadan çekilmiş kız öğrenci görüntüleri de çıkmış.

  yani bu bir kezban kız-masum erkek olayı değil bildiğin çocuk tacizcisi bir sapıkla bir kadın arasında geçen taciz olayı.

  umarım gerekli tepkiyi görür de yeniden gözaltına alınıp hapse atılır; ne yazık ki sapıkların hapse atılması için toplumdan yeterince tepki alması da gerekiyor artık. ancak ekşi'de bile yazarlar çocuk tacizcisi bir adam üzerinden geyik yapma peşinde olduğuna göre adaletin yerine gelmesi mümkün görünmüyor şu an.
 • ya linç videosunu nasıl buldun koydun helal olsun
 • ulan şu konuda bile kadını haksız çıkarmaya çalışan orospu çocukları var ya ne desek az.
 • böyle sapıkları tutuklasalar iyi olur ama ifadesinin alınıp serbest bırakılması, mahkemeye çıkmayacağı anlamına gelmez. çok fazla sapık görüntüleri izledik. ortak noktaları hepsinin ebleh olması. tiplerinde bir kayıklık var. aptallıkları suratlarından dahi belli oluyor. bu sapık turşuyu savcılığa davet ederler.
 • az bile yapmış kadındır

  kadının isyanıyla alay eden gerizekalilar en az o azgın herif kadar abazasınız ve illa yorum yapmak istiyorsanız hakikat olan sapığın zavallılığına ve kadının cesaretine yorumunuzu yapın geçin.
 • izmir aliağa'da herhangi bir estetik ya da enteresan yapının olmadığı bir sokakta, tanımadığı, tanışıklığı bulunmadığı bir kadının arkadan yürürken habersiz bir şekilde videosunu çeken sapık adamdır.

  sokak fotoğrafçıları, hiçbir kadının, adamın çok istisnai, alışılmış durumların harici bir görüntü yoksa arkadan görüntüsünü çekmez. öncelikle onu bir kafanıza sokun. siz öyle kafanıza göre kişiden izin almadan fotoğraf çekiyorsanız, hele hele internette, bir sergide ya da basında bu fotoğraf yayınlanıyorsa ve gazeteci gibi bir mesleğe sahip değilseniz; davalara hazırlıklı olun.

  şimdi gelelim burada "kadın da onun izinsiz videosunu çekmiş", " bütün gün orada burada kendi fotoğrafını çekiyor zaten kezban" diyen, ya gerçekten algı kıtlığı yaşayan ya da işine gelmediği için bunları söyleyen dangalaklara.

  adam video çekiyor. bir ihtimal takip ediyor. takibini de kayıt altına alıyor.

  bir kişinin izinsiz görüntü ve ses kaydının alınması suçtur arkadaşlar. kamusal alan ya da evinin içi fark etmiyor.

  "özel hayat, bir kişinin gözden uzakta, kimseyle paylaşmadığı, kapalı kapılar ardındaki yaşantısı ve mahremiyetidir diyebiliriz. herkesin bilmediği ya da bilmesi gerekmeyen ancak istenildiği takdirde başkalarına aktarılabilen bilgiler de özel hayat kapsamında değerlendirilmektedir. hal böyle olunca da bir kimsenin izinsiz görüntü veya ses kaydını almak hukukumuz açısından suç teşkil etmektedir."

  belki kadın evine gidiyor. evi ya ev. adam takip ediyor. kadın fark etmese, evine ya da gideceği yere kadar takip etmeyeceğinin garantisi var mı ? yok. o zaman mal mal konuşmayı bir bırakın.

  "kadın da onun videosunu çekti, hem de ifşa etti" diyenler içinde şunu söyleyeyim. polis tarafından nöbetçi savcıya aksettirildi mi bilmiyorum;ama aksettirildiyse, savcılık ifadesini almak için bu kadını çağıracak. kadın bu videoyu göstererek (delil sayılıp, sayılmaması önemli değil) kendisinin rızası dışında videosunun çekildiğini gösterebilir. (adamın "biliyordu. gördü bir şey demedi,gülümsedi. vb iddialarda bulunmayacağının da bir garantisi yok. )

  ifşa konusuna da gelince; bu ülkede etek, pantolon giyildiği ve bunlar tahrik aracı olarak gösterildiği için tecavüz cezalarında indirim almış şerefsizler var. muhtemelen bu şerefsiz de ceza almayacak. bu kadına gelene kadar bir sürü de video, fotoğraf çekmiş. en azından videoyu izleyenler, adamı tanırlar da dikkatli olurlar.

  adamı yakalayıp, üst üstte vuran genç kardeşler ile orta yaşlı gözlüklü amcanın da ellerine sağlık. gayet medeniyet sahibiyim, şiddete de karşıyım;lakin adaleti tesis etmekle görevli kurumlar ve kişiler, adaleti tesis etmiyorsa;vatandaş da adaleti kendisi tesis etmek mecburiyetinde kalır. iyi bir şey mi ? hayır. genelde tasvip ediyor muyum ? hayır;ama maalesef durum bu...

  kadın da kimse helal olsun. korkmamış, sinmemiş, üstüne gitmiş. ispat etmiş.
47 entry daha