şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şunları barındıran mantık hatası:

  tanıdığım bir hanımefendi arabayı 2. viteste kaldırıyor.

  tanıdığım bir hanımefendi sıfır bir aracı 1,5 yıl içinde 10 yıl yaşlandırdı. arabanın havalandırma ızgaraları bozuldu, direksiyon kutusu bozuldu, teker bilyeleri bozuldu. en son klima çalışmıyor diye servise gidiyordu.

  tanıdığım bir hanımefendi çukur, kasis, hendek sektirmiyor. bunları görünce hız bile kesmiyor. bu hanımefendi de bir üsteki hanfendinin yolundan ilerliyor.

  tanıdığım bir hanımefendi motor yağını 18.000 km geç değiştirmişti.

  ...

  ...

  o yüzden bayandan satılık arabayı gözü kapalı almamak gerek.
 • içinde sürekli bir kadının nefes aldığını belirtmek için böyle bir şekilde satılan arabadır. daha önce araba alım satımı yapanlar bilir ki bir araba bayandan satılık ibaresiyle satılınca daha çok kişi arar.

  aksini iddia eden hayatın gerçeklerinin farkında değildir.
 • kadınların geneli, erkekler kadar arabadan anlamıyor ve ilgili değiller. bakımlarını düzenli yapmadıkları için kullandıkları arabaların arıza verme ihtimali daha yüksek.

  bu gözler patlak amortisörle gezip, sebep olarak da bir daha patlayabilir olmasını gösteren kadın gördü.

  sıralı sistem lpg'li arabasının benzinle çalıştığından bihaber, önceki sahibinden kalan benzinle sonuna kadar götüren, yolda kalmak üzere olmasına rağmen arabanın benzinle çalışmadığını ve benzin almanın mantıksız olduğunu savunan kadın gördü.
  yağ değişimi, ön takım falan hak getire. benzin almıyor ve aldırmıyor. bir kaç güne park ettiği yerde kalacak araba. alırken bu faktörü unutmayın eğer bayandan yazıyorsa mümkün mertebe bu özelliği eksi olarak değerlendirin.