• baydöner'in instagram ve youtube hesabından paylaştığı, inceden dokundurduğu reklam.

böyle reklamları devranın döneceği artık kesin hale gelmeden de görmek isterdik ama yine de görmek güzel.

instagram

youtube

edit: reklam kaldırılmış. link bulursam eklerim

yeni link editi: haber sitesi
  • bundan sonra sizden başka yerden iskender yemem. sizin gibi firmaların da ayaklı reklam tabelası olurum gerekirse.

akp sermayesine karşı öyle bir kinim var ki çevremdeki herkes uyuz olur bu huyuma. bütün firmaların, holdinglerin, şirketlerin sus pus olduğu yerde bu reklamı çektiğiniz, çekebildiğiniz için teşekkür ederim.
  • kral çıplak hikayesini anımsatmış güzel reklamdır.
  • tırıvırı bir reklamdır heralde diyerek açtım, izledikten sonra öye dememeye karar verdim.
  • incinmişsin diyelimle güldürmüş reklam

pek sevmem kendisini hd bulamayınca bir kere oturmuştum ve sevmemiştim ama bu reklamdan sonra bir şans daha vereceğim
  • yemekten yeni kalktığım halde canımı iskender çektiren reklam.
  • süper olmuş.
  • 8 bin takipçili işletme hesabının 200 bin defa izlenen reklamı. ete et demeyelim de, göte göt diyelim demişler.

edit: gelen mesajlarda beğeni değil görüntülenme sayısı olduğunu öğrendim. "beğeni"yi "izlenen" olarak değiştirdim.
  • yakında baydönerin başına dert açabilecek, dert temalı şirin reklamdır.
  • darısı tüm markaların başına. bugünden sonra yiyeceğim ilk iskender'i sizde yiyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap