şükela:  tümü | bugün
  • ön kayıt ile üye olan herkese 50 ripple vereceğini vadeden yeni türk kripto borsası.

edit: doğrulanmış hesaplara kredi kartı ile para yatırma özelliğini aktif etmişler. (minimum 50 tl)

ref'li üyelik linki

--

ilk mesaj için edit: bugün canlı destek ile görüştüm, kendileri;

bayebit.com

merhaba

hesabınız onayladıktan sonra en az bir işlem (alış/satış) yapmanız gerekmektedir
    minimum 100 tl yatırmanız gerekmektedir

işlemi sağladığınız takdirde

1-10 kullanıcıya 50 xrp hediye
    11-100 kullanıcıya 20 xrp hediye
    101-250 kullanıcıya 15 xrp hediye
    251-500 kullanıcıya 10 xrp hediye

kampanya sona erdi.

şeklinde bilgi verdi, bende siteniz kapalıydı ve öyle bir bilgilendirme yoktu sadece üyelik açıktı dedim, vardı iddiasında bulundular.

bu yüzden bana güven vermedi, gerisi size kalmış, bilgilerinize.
  • bitexen tarafından çıkarılan exen coin'in sadece modelini değil, white paper'ını dahi kelimesi kelimesine kopyalamışlar. helal olsun.

orijinali için: (bkz: #79802719)
  • yeni kripto borsası.
    onaylı hesaplarda ve gold üyelikerde maker ve taker'den komisyon almıyormuş. güzel.
    ancak ben neden türklerin yaptığı bir işe güvenmiyorum? içimde hep kötü bir his, şüphe, bir şeyler..
  • piyasaya hızlı giren kripto borsası. belli bir komisyon karşılığı kredi kartı ile de alım yapılabiliyor.

holo (hot) yatırma ve çekme işlemleri bugün itibariyle başlamıştır.
  • tek seferde max. 9000 liralık işleme izin verip, işlem başına 6-7 tl ücret kesip, günlük max. 27000 lira işlem yapılabilen borsa. bünyesinde bnb de var. bu biraz ilginç olmuş ama güzel geldi gözüme. arbitraj için karlı gibi duruyor.
  • bugün itibariyle kapandıklarını duyuran eski kripto para borsası...
    hacklendiklerini duyurmuşlar... umarım çok kayıpları yoktur.
  • kepenk kapatanlardan.
  • kamuoyuna saygı ile duyurulur
    10.08.2019 günü saat 13:00 sıralarında borsamız kötü niyetli kişiler veya kişilerce hacklenmiş olup siz değerli üyelerimizin bir kısmının hesabı zarara uğratılmıştır.

bu nedenle şireketimiz borsacılık faaliyetlerine son vermiştir.

zarara uğratılan üyelerimizin tüm mal varlıkları şirketimizce karşılanmış olup hiçbir üyemiz mağdur edilmeyecektir.

borsamızda alım-satım tahtaları kapalıdır.

üyelerimiz coin/tl varlıklarını 17.08.2019 tarihine kadar çekebiliriler.

siz değerli üyelerimizin güvenliği için coin/tl çekim talimatları detaylı kontrollerden sonra onaylanacağından gecikmeler yaşanabilir.

kredi kartı ile kripto para alım işlemleri devam etmektedir.

yapılan bu kötü niyetli saldırı nedeni ile ilgili yasal süreç başlatılmış olup, 9 aydır faaliyetini sürdürdüğümüz borsa işlemleri sürecinde bizimle olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz .

yine belirtmek isteriz ki; hiçbir üyemiz mağdur edilmeyecektir. anlayışınız için teşekkür ederiz.

saygılarımızla

bayebit.com
  • içerde 140 byb coinim kaldı. sanırım heba oldu. okutamam artık bu saatten sonra.