şükela:  tümü | bugün
 • "yüregimle butunlesmis oldugum bu insanlarla biraraya geldigimde degisen hicbir sey olmuyor" gibi bir cümle kurdu az önce. (?)
  baş illa ki dik, burun delikleri insanı korkutacak derecede ön planda. kafam geçebilir rahatça. o derece.
 • çocuklugunda izledigi hint filmlerinden etkilendiğini açıklayan, yaptığı her açıklamaya milletin kahkahalarla güldüğü ama bunlardan kesinlikle etkilenmeden şarkısını söyleyen türkiye pop star yarışmacısı.
 • havale geçirir gibi şarkı söylemesine rağmen, müzik dehası(!) ercan saatçi tarafından olağanüstü, mükemmel ve sıradışı bulunan popstar finalisti... sevgili ercan ve arkadaşları farklı olmayı kulaklarının daha önce duymadığı bir sesi duyması olarak açıklıyorlar heralde, yani ercan saatçi hayatında ilk defa hipopotam sesi duyacak olsa aaa ne kadar enteresan, acaba bundan popstar olur mu diyecek korkarım... ama bu çocuk yine de duruşuyla, tavırlarıyla yarışmanın en enteresan siması olmayı başardı. jürinin isterik kahkahalarını da ya duymazdan geldi ya da kendisine gülündüğünü anlamadı...
 • sesini titreterek şarkı söyleyebilen raj kapoora benzeyen yarışmacı. pek çok arabesk stardan daha iyi. ibrahim erkal gibi bir bünyenin şarkıcı olabildiği ülkede, bayhan neden olmasın.
 • sesinden çok, özgün tarzı ile beğeni kazanan; kendine özgü kalmayı başarabilen, bu kendine özgülüğe karşı çıkarılan dilleri, yapılan nanikleri takmamakta direnerek gündemi yaratan genç adam.

  kendisi gündeme gelmemiş, birileri tarafından bir yerlere getirilmemiştir. özgün tarzı ile gündemi oluşturmuş, "ne isem oyum ve ben buyum " diyerek, eleştrilidikçe bukelemun gibi renk ve şekil değiştirmek gerekliliğine inanıp değişen çoğunluğun karşısında, uzun süredir görmeyi unuttuğumuz bir kişilikli oluş halinin yeni temsilcisi olmuştur.
 • komik adam. garip hareket ve konuşmalarıyla da müslüm gürses tadı yakalamış. severek izliyoruz.
 • türkiye popstarı kazanamasa bile, geleceği parlaktır. adam şimdiden bis yapıyorsa, fazla lafa gerek yok.
 • ahmet san ın onu dinledikten sonra bugunden sonra türkiye de bir bayhan gürhan fırtınası estirebileceğim kişi olarak olaya yorum katması, benim görüşüme göre türkiye'de yeni ve enteresan bir müslüm gürses benzeri ve tarzı yorumcu olabileceği görüşünü şiddetle artırıyor.

  ayrıca ;şarkı söylerken yıkıp geçiren kişi.
 • ihtiyacımız olan tek şey şarkı söylerken racon kesen ucubik adamlar olduğundan olsa gerek, pek değerli jüri üyeleri *
  * * * tarafından iyi pazarlanan bir ürün olarak halka sunulan, aslında kendileri de neyle karşı karşıya olduklarının bilincinde olmayan, bir kaç sene sonra muhtemelen 'hani verdiğiniz sözler' gibi dizelerle dolu şarkılar söyleyecek olan, acınacak şahsiyetlerden sadece biri.
 • adının konuya uygun biçimde 'baymak, bayılmak' fiillerinden esinlenerek sonradan değiştirildiğini düşündüğüm, ercanın ellerini ovuştura ovuştura üzerinde pazarlama stratejileri geliştirdiği, kepenkler (meali gözkapağı) inik biçimde tuhaf stiliyle şarkı söyleyen popstar finalisti. gözüm kapalı da dinlemeye çalıştığım ama keyif alamadığım, nasıl finalist olur bu adam diyerek işin içinden çıkamadığım yarışmacı.
hesabın var mı? giriş yap