şükela:  tümü | bugün
  • bayhan - tabiatım böyle

bu nedir abi? teoman'ın üstüne çıkmak nedir? popstar'da yetenekli olduğunu görmüştük de bu başka bişey olmuş. bravo.

(bkz: orijinalinden iyi olan coverlar)

edit: elbette herkes beğenmek zorunda değil. yalnız bu yoruma da arabesk diyenler ne bileyim.

edit2: bayhan'dan iyi söyleyecek insan elbet bulunur. ama mesele şarkıyı trt çocuk korosundaki gibi düzgün bir şekilde okumak değil arkadaşlar. bayhan şarkıyı söylerken nota yazıyor. bu başka bir yetenek.

edit3: kimseye zorla beğendirtirme gibi bir derdim yok da... sırf bayhan diye burun kıvıranlar var. duman söylese beğenirdiniz dimi:) sizi gidi sözde entelektüel ekşiciler:)

edit4: adam 15'inci saniyede kapattım diyor. halbuki ilk 30 saniyede vokal yok... önyargı böyle bişey:)
  • orjinalinden iyi falan değildir. ortamda kalitesiz duran yegane kişi de bayhan'dır.

bu arada ekip iyi. keşke enstrümantal olsaymış.
  • teoman'ın yorumundan iyi falan olmamıştır. sallamayınız efendim.

bu şarkı serkeş söylenecek bir şarkıdır sözlerinden ötürü. paralı yazarlık yapacaksanız da abartmayınız.

not: fena yorum değildir farklı tarza hitap eden dinlenebilir bir yorumdur.
  • bir yorum falan getirmemiştir. bayhan zaten sadece böyle şarkı söyleyebilen bir isim. her hangi bir bayhan parçasından farksız dümdüz bir yorumdur.

edit:
    yorum getirmek; şebnem ferah - gönülçelen....

sanatçıları karşılaştırmak için bu örneği vermedim... ''yorum getirmek'' nasıl oluyor anlatmak için verdim.
  • ancak arabesk sevenlere hitap edebilecek performanstır. ben 20 sn bile dinleyemedim. şarkı söylerken yaptığı abuk subuk hareketler de cabası.
  • şark söyleyebildiğini sanan birisinin güzel bir şarkıyı müthiş bir şekilde piç etmesidir.
  • “bayhan’ın tabiatım böyle’yi müthiş yorumlamaması” olarak düzeltilmesi gereken başlıktır.
  • gayet güzel performanstır. burada tek olmayan bayhan'ın ekşi sözlük'ün sevebileceği imaja sahip olmaması. sözlüğün içindeki abidinci lobi de olabilir.*
  • zaten arabesk tınılı bir şarkı olduğu için iyi yorumlamıştır ama müzik pek uymamış. bayhan'ın kirli ve efkarlı sesine fazla yumuşak kalmış.
  • teo'nun en sevdiğim şarkısını rezil etmiş resmen.
    o nasıl bir şarkı yok edişidir acabaa?
    (bkz: vizyon nedir?)