• office 1 superstore, dnr, kosedeki kirtasiye gibi cesitli yerlerde satilan, renkli, civil civil dosyalarin, klasorlerin ureticisi, ithalatcisi ve toptancisi. tahtakale hasircilar'daki dukkanindan artik tasinmis olan bayindir kirtasiye kimbilir simdi nerede, toptan ve parekende satis yapmaktadir?
  • çizgisiz yani düz defterleri harikadır. 240 sayfa a4 düz sert kapaklı defter 10 lira gibi bir fiyata alınabilir.
  • cogu cingene marka gibi degildir, inanilmaz medeni etiketleri vardir, cekince iz birakmadan pit diye cikar. aldiginiz urunlerden etiket cikarmayi seven bir insansaniz bayindir'in urunleri sizi ekstra mutlu eder.

comix'in turkiye dagitimini yapmaktadir, ki o da ayri bir epik marka*.

ayrica renkli klasor kagitlari* cok basarili, keske 2 rengi daha olsa.
  • 15 yıldır ürünlerini, özellikle ajandalarını kullanırım. her sene aralık ayında office1'a ajandaları gelir, ben de her sene sadece rengini değiştirerek aynı model 2 adet ajandasını alırım. ajanda kullanmayı alışkanlık haline getirenler bilir ki bayındır bu konuda bütün kriterleri karşılayan yegane firmadır. bu sene yine aynı heyecanla gittim ama ajandaları göremedim. sorduğumda şirketin sahibinin sektörde jübile yaptığını ve kalıplarını da kimseye devretmediğini öğrendim. kısacası benim gibi sayısız kullanıcısı şu an mağdur. ansiklopedi gibi sıraladığım rengarenk ajandalar öksüz. hayatımda ilk defa farklı markaları inceledim ama yok, bayındır çizgili ajanda gibi değil. sektöre bir şekilde geri dönseler bile benim 2024 ajandam farklı olacak ve bu bile benim gibi düzen hastası bir adam için acı verici…
hesabın var mı? giriş yap