şükela:  tümü | bugün
 • citroen,infiniti,saburu ve yokahama lastiklerinin yetkili satıcısı firma.aynı zaman da bu markaların türkiye distribütörlüğünü yapan bayraktar holding bünyesinde bulunan firmadır.

  izmir şubesi için konuşacak olursak müşteri memnuniyetini esas almış bir çalışma anlayışları var.
 • istanbul istinye şubesini konuşacak olursak ikinci elinde sağlam karışık olayların döndüğü firma.

  mesela düşük fiyata satılan bir araç gördünüz, gittiniz gördünüz ve beğendiniz. o aracı becerip de alabilirseniz kendinizi şanslı sayın, çünkü ikinci elle uğraşan elemanlar siz oradan çıktıktan sonra kolay kolay telefonlarınıza çıkmaz. hep toplantıdadırlar; "biz size geri döneceğiz" der asistan, ama kimse günlerce geri dönmez. defalarca arasanız da ulaşamazsınız, neden sonra en nihayetinde "kusura bakmayın, çok yoğunduk, kapora vermişti birisi, o kesinleşmeden arayamadık, şimdi de araç satıldı" diye tenezzül edip haber verirler.

  "sağlık olsun, kısfmet" dersiniz, ama iyi bir takipçiyseniz, burada bir gün ilanda kalan aynı aracı veya araçları bir hafta sonra başka bir galeride çok daha yüksek fiyata bulabilirsiniz. misal 2009 model bir forester 53bin iken 58bine satılık, 2011 model bir forester 58binken 73bine satılık olarak sahibinden.com'da karşınıza çıkabilir.

  ticaret tabii, serbest piyasa. yersen.
 • istanbul istinye şubesi servisinin lakayit çalışma politikası bakım yaptığı araçların marka değerine zarar vermektedir.

  evime yakın olduğu için 3 kere (allah’ın hakkı) işlem yapmak için gittim. her seferinde önceden alınmış randevu saatim yok sayıldı (randevu derken öyle her çalışanın görebildiği bir randevu sistemi değil, bildiğin bakkalların tuttuğu veresiye defteri gibi bir şey). süresi belli olan işlemim “liftte araç var, önceden bakım sırası bekleyen araç var, ustam başka araçla ilgileniyor; bitince ilgilenecek” diyerek uzadıkça uzadı. hatta işlem bitiminde yapılan araç yıkama şerefine bir türlü nail olamadım.

  10 yıldır çeşitli marka araçlarımı yetkili servislere götürüp durdum. yoğunluksa onlar da yoğun (hele doğuş - volkswagen’in yoğunluğundan bahsetmiyorum bile). ama sanırım en kötüsü bayraktar otomotiv istinye servisi. bu servisi tercih etmeden önce bir kaç kere düşünün. 1,5 saatlik işlemi gün sonunda tamamlanmış olarak alırsanız öpüp başınıza koyun.

  gözünü sevdiğim toyota ortaköy plaza; mumla arıyorum seni...