şükela:  tümü | bugün
  • nispetiye caddesi üzerinde bir binanın yan duvarına komple reklam vermiş, her sabah uyanmamı sağlayan kuaför.
    http://bayrambal.com/
    üşenmeyip reklamın durduğu yeri tarif etmek istiyorum: nispetiye caddesi'nde hisarüstü'nden etiler çarşı yönüne gelirken, dalmaz center'i geçtikten sonra, ziraat bankası'nın karşısında sol tarafta all sports cafe'nin sokağına girerken sağ köşedeki çiçekçinin olduğu duvar.
  • saç kesim fiyatının 40 tl olduğu ali gür, mehmet tatlı, şükrü dudu gibi zincirlerden bir başkası. çeşitli alışveriş merkezlerinde bulunuyorlar. yılda 1 kere tıraş olduğumdan paraya kıyıp gideyim dedim, doğru düzgün tıraş etmedikleri gibi saçımının ne kadar bakımsız olduğu konusunda özgüvenimi sarsıp 100 ml'si 60 tl olan bilmemne özlü saç kremini satmaya kalktılar.

ha bu arada bal kids diye bir çocuk kuaförü dükkanları var, fikir hoşuma gitti.
    http://www.balkids.com/
  • bati atasehir subesi gercekten kotu olan kuafor. fon bile dogru duzgun cekemiyorlar o derece.
  • üst sınıf bir berber/kuaför olduğu algısını oluşturdukları için kendilerini tebrik ediyorum, zira mahalle berberim daha iyiydi. 2 kere ayrı yerde denedim rezaletti; koltuğa oturunca her dediğinize tamam diyip 3 kere kısaltma dediğiniz yeri 5 cm boyutuna getirip sizin istediğiniz modeli yapamayacağını söyleyen cins adamlar çalışıyor. lan oturduğumda niye söylemedin o zaman hırbo?
    uzak durun.
  • boğaziçini odtü'yü bitirmek bu ülkede boş iş dedirten adamdır. bayram bal kendisi ilkokul mezunudur. yıllarca berber kalfalığı yapmıştır. ama şeytana pabucunu ters giydiren, alinin külahını veliye takan , fitne fücür aklıyla bugüne gelmiştir. saçınızı kestirip servet ödeyip ne enayi adamım dediğiniz şubeleri vardır. saçınıza bakıp bakıp şampuan satmaya da çalışırlar.
  • vialand şubesi beş para etmez. mahalle berberine gidin daha iyi.
  • aldığı parayı hak eden berber. berberlik yetenek işi,her ustanın eli aynı olmaz bu konuyu zaten franchise bir yere giderken kabul etmek lazım. fakat şöyle bir durum var ki özenli çalışıyorlar.
  • zamanında yanında çalıştığım şahıstır. parayı amuduyla kaldırır ama elemanına ücretini ödeme zamanı gelince aylarca erteler yalvartır sayfa sayfa mesaj yazar. on farklı yere çağırıp eli boş gönderir en son da hak ettiğinin yarısını verir. böylesine bir adam işte. hakkımı helal etmiyorum bayram bal. ayrıca yukarıda da denmiş olduğu gibi mahalledeki suriyeli berberim bile çok daha iyi kesiyor ve bakım yapıyor. genelde akpli kodomanların eşleri gelip tonlarca para dökerek zengin etmeye devam etmektedir bu adamı..