şükela:  tümü | bugün
 • nispetiye caddesi üzerinde bir binanın yan duvarına komple reklam vermiş, her sabah uyanmamı sağlayan kuaför.
  http://bayrambal.com/
  üşenmeyip reklamın durduğu yeri tarif etmek istiyorum: nispetiye caddesi'nde hisarüstü'nden etiler çarşı yönüne gelirken, dalmaz center'i geçtikten sonra, ziraat bankası'nın karşısında sol tarafta all sports cafe'nin sokağına girerken sağ köşedeki çiçekçinin olduğu duvar.
 • saç kesim fiyatının 40 tl olduğu ali gür, mehmet tatlı, şükrü dudu gibi zincirlerden bir başkası. çeşitli alışveriş merkezlerinde bulunuyorlar. yılda 1 kere tıraş olduğumdan paraya kıyıp gideyim dedim, doğru düzgün tıraş etmedikleri gibi saçımının ne kadar bakımsız olduğu konusunda özgüvenimi sarsıp 100 ml'si 60 tl olan bilmemne özlü saç kremini satmaya kalktılar.

  ha bu arada bal kids diye bir çocuk kuaförü dükkanları var, fikir hoşuma gitti.
  http://www.balkids.com/
 • bati atasehir subesi gercekten kotu olan kuafor. fon bile dogru duzgun cekemiyorlar o derece.
 • vialand şubesi beş para etmez. mahalle berberine gidin daha iyi.
 • aldığı parayı hak eden berber. berberlik yetenek işi,her ustanın eli aynı olmaz bu konuyu zaten franchise bir yere giderken kabul etmek lazım. fakat şöyle bir durum var ki özenli çalışıyorlar.
 • zamanında yanında çalıştığım şahıstır. parayı amuduyla kaldırır ama elemanına ücretini ödeme zamanı gelince aylarca erteler yalvartır sayfa sayfa mesaj yazar. on farklı yere çağırıp eli boş gönderir en son da hak ettiğinin yarısını verir. böylesine bir adam işte. hakkımı helal etmiyorum bayram bal. ayrıca yukarıda da denmiş olduğu gibi mahalledeki suriyeli berberim bile çok daha iyi kesiyor ve bakım yapıyor. genelde akpli kodomanların eşleri gelip tonlarca para dökerek zengin etmeye devam etmektedir bu adamı..
 • normal şartlarda berberim üsküdar da olduğu için oraya gider olurum traşı. farklı yerlerde saç kestirememek gibi bir takıntım vardır, güvenemem kolay kolay. ancak akşamına bir programa dahil olmak gerekince ataşehirden kalkıp üsküdar’a gitmeye vakit bulamayınca (bkz: brandium) da (bkz: bayram bal) da sadece saç kesimi için 65 tl ödedim. gözlemlediğim bir kaç unsuru vereyim;

  -şampuanlar her kuaförde olduğu gibi (bkz: arka oda) da doldurularak getirildi.

  - tüm unisex kuaförler gibi kadın ve erkek çalışanlar var ancak ağırlıklı olarak erkek ve para bayılmaya meraklı bir kitle var.

  -belki bazı şubeleri iyidir ancak beklentiyi karşılama sıfır...
 • kalfaya vereceğiniz bahşiş hariç(20tl altını vermeyi düşünmeyin. giyiminiz iyi ise pinti, sıradan ise fakir olduğunuz izlenimi oluşacaktır) erkek saç kesiminin 60tl olduğu kuaför zinciridir. bu parayı vermeye göze aldığınızda kafanızda sanatsal bir çalışma yapılacağı beklentisine girmeyin. mahalle berberinizin kesiminden bir farkı yoktur.