• üst sınıf bir berber/kuaför olduğu algısını oluşturdukları için kendilerini tebrik ediyorum, zira mahalle berberim daha iyiydi. 2 kere ayrı yerde denedim rezaletti; koltuğa oturunca her dediğinize tamam diyip 3 kere kısaltma dediğiniz yeri 5 cm boyutuna getirip sizin istediğiniz modeli yapamayacağını söyleyen cins adamlar çalışıyor. lan oturduğumda niye söylemedin o zaman hırbo?
    uzak durun.
  • saç kesim fiyatının 40 tl olduğu ali gür, mehmet tatlı, şükrü dudu gibi zincirlerden bir başkası. çeşitli alışveriş merkezlerinde bulunuyorlar. yılda 1 kere tıraş olduğumdan paraya kıyıp gideyim dedim, doğru düzgün tıraş etmedikleri gibi saçımının ne kadar bakımsız olduğu konusunda özgüvenimi sarsıp 100 ml'si 60 tl olan bilmemne özlü saç kremini satmaya kalktılar.

ha bu arada bal kids diye bir çocuk kuaförü dükkanları var, fikir hoşuma gitti.
    http://www.balkids.com/
  • nispetiye caddesi üzerinde bir binanın yan duvarına komple reklam vermiş, her sabah uyanmamı sağlayan kuaför.
    http://bayrambal.com/
    üşenmeyip reklamın durduğu yeri tarif etmek istiyorum: nispetiye caddesi'nde hisarüstü'nden etiler çarşı yönüne gelirken, dalmaz center'i geçtikten sonra, ziraat bankası'nın karşısında sol tarafta all sports cafe'nin sokağına girerken sağ köşedeki çiçekçinin olduğu duvar.
  • vialand şubesi beş para etmez. mahalle berberine gidin daha iyi.
  • aldığı parayı hak eden berber. berberlik yetenek işi,her ustanın eli aynı olmaz bu konuyu zaten franchise bir yere giderken kabul etmek lazım. fakat şöyle bir durum var ki özenli çalışıyorlar.
  • normal şartlarda berberim üsküdar da olduğu için oraya gider olurum traşı. farklı yerlerde saç kestirememek gibi bir takıntım vardır, güvenemem kolay kolay. ancak akşamına bir programa dahil olmak gerekince ataşehirden kalkıp üsküdar’a gitmeye vakit bulamayınca (bkz: brandium) da (bkz: bayram bal) da sadece saç kesimi için 65 tl ödedim. gözlemlediğim bir kaç unsuru vereyim;

-şampuanlar her kuaförde olduğu gibi (bkz: arka oda) da doldurularak getirildi.

- tüm unisex kuaförler gibi kadın ve erkek çalışanlar var ancak ağırlıklı olarak erkek ve para bayılmaya meraklı bir kitle var.

-belki bazı şubeleri iyidir ancak beklentiyi karşılama sıfır...
  • vialand şubesi erkek bölümü için konuşuyorum, kuaför değil bir kasap saç kesiyor.

kavga ederek çıktım, hayatımın en kötü saç kesimi oldu.

kağıt makası ile saç kesmeye çalıştığında anlamalıydım durumu.

buraya gitmeyi düşünen varsa aklından bile geçirmesin, çok pişman olursunuz
  • bayram bal canpark şubesine gitmiştim. 3 defa gittim, ilk 2 gidişimde saç kesiminden çok memnun kalmıştım, yalnız 3. gidişimde saçımı boyatıp gitmiştim. kuaför bana trip attı ona boyatmadığım için ve saçımı istediğim gibi, özenle kesmedi. bi daha da gitmedim, gitmem.
  • bodrum midtown avmde piyasada 300 tl olan kerastese sampuana 550 tl ceken berber. yorumsuz.
hesabın var mı? giriş yap