şükela:  tümü | bugün
 • kripto para yatırımcısı ve yatırım danışmanı
  facebook yatırım gurubu var. allah rızası için, garip gurabaya kazandırmak için yatırım tavsiyesi veriyor. kendi referans linkinden üye olmazsanız hakkını helal etmiyor.
  sizin paranıza ihtiyacı olmamasına rağmen 500$ ücret alıyor.
  sürekli farklı şehirlerde seminerler veriyor. geziyor, yiyor, içiyor. hep havuz başında.
  exacoin adlı bir kripto parayı anlattığı bir videosu vardı youtube da yani ancak bu kadar anlatılır. ico da 1.3$ dan alabiliyorsanız alın ben alamadım 3 ay içinde 50$ olabilir. mercedese binersiniz falan bir gaz verdi. 4$ alanlar bayram etti. şu an 0.11$
  https://exacoin.co/
  bir hayran gurubu var çiftlikbank modeli. adama toz kondurmuyorlar. şöyle kral böyle bilgili....adam ingilizce bilmiyor ancak önemli projeleri değerlendirip millete akıl satıyor. inanılır gibi değil.
 • facebook'ta "bayram ılgın'ı sevenler ve hayatı değişenler ????" grubu sayesinde farkettim.

  bizim memleketin burnunun boktan çıkmayacağının, kraldan çok kralcı dalyaraklardan kurtulamayacağımızın tespiti gibi adam. gördüğüm o ki, anlaştığı piramit şemalarına, shitcoin ico'larına adam topluyor.

  her köpeğin bir günü olduğu için, bu şemalara erken girenler her şekilde parayı toplarken sona kalanlar siki tutuyor. bu abi de sırf referral'dan parayı kırdığı için en erken girip çıkıp parayı toplayanlar üzerinden pazarlama yapıyor, daha çok insanı çekiyor.

  staking, masternode, piramit ne varsa hepsi bunun coinlerinde. havadan para vaadiyle millet parasını kitleyip çekene kadar değeri 1 satoshi olduğunda biri vurur bu adamı kesin.
 • adam reklam yaparken "bunlar sec firmasıyla ortak çalışıyorlar, bu kurum amerika'da" dedi. bahsettiği sec, securities and exchange commission. off.

  *facepalm*

  (bkz: https://youtu.be/elsulfbzrhg?t=1190)
 • sonunda biri başlık açmış. çiftlik bank mehmet ardından daha tecrübeli ağlayan dolandırıcı. nurettin yıldız gibi fetva verecek diye de korkuyorum. kur'an okuyup duruyor videolarda. eleştirenlere de hakaretin bini bin para. sen kimi zengin ettin diye de soruyor. komik ingilizce de yok nasıl inanıyor millet. birde oğlunu da alet etmiş bu işe ki çok yazık.
 • bu sefer de "bayram ılgın sevenler coder brokerler" grubuyla karşıma çıktı.

  kendi kurmuyorsa adam değilim, bitcointalk'ta da sahte hesap açıp kendini shill'liyordu adam.

  gideceği yer hapistir. at fava bekle.