şükela:  tümü | bugün
  • birkaç bayram umursanmayıp cevap verilmediğinde gönderenin küstüğü yapmacık, cıvık mesajlardır. azalarak bitmeniz dileğiyle, sizsiz nice bayramlara.
  • bu bayram sadece rte den gelen mesajdır. toplu mesaj atan bile yok, o derece.
  • gayet de güzel olan mesajlardır. şimdi bazı insanlar var arasalar konuşacak çok şey yok, ama bir şekilde birbirinizi tanımış değer vermişsiniz..hatırlıyor işte seni bayramda daha ne olsun. belki elinden gelse bir şekeriniz yerdi, ama zaman-mekan her zaman el vermiyor.
  • samimiyetsiz bir formalite sadece. hayır arkadaşım arasana madem kutlamak istiyorsun yok istemiyorsan da gönderme bari bayramda samimi olun
  • cem yılmaz yeterince güzel laflar söylemistir . altına imzamı atar giderim .
  • en orijinali budur :

''bayramın mübarek olsun. çok kısa bir cümle oldu ama bu konuda iyi değilim. - kübra ''
  • tiksindiriyor artık.

eskiden ne güzel kayıtsız kalabiliyordum; şu ara tahammül sınırım düşük biraz, özellikle numaramı nereden eline geçirdiği belli olmayan kişi veya kurumlardan gelenler karşılığında ana avrat sövüyorum.

yapmayın, bak özellikle de tanımadığınız bilmediğiniz insanlara göndermeyin şu kodumun mesajlarını. siz bunu yapınca mesajı alan kişi ne kadar hayırsever, ne kadar iyi biri olduğunuzu değil; ileride oluşabilecek üç kuruşluk menfaat için telefon numaralarını çeşitli dalaverelerle ele geçirip birtakım maliyetlere katlanabilecek yavşaklar olduğunuzu düşünüyor.

ben öyle düşünüyorum en azından. he bunu bir şekilde "ismim akılda kalsın" diye yapıyorsunuz ama işte iyi kalmıyor bende; bir gün bir yerde denk gelirsem mutlaka hatırlayıp "bu dangalak da bayramda seyranda uçana kaçana sms atıp taciz ediyordu" diyorum.

yapmayın, göndermeyin.
  • rehberinizden sildiğiniz arkadaşlarınızın size gönderdiği bayram dilekleri sayesinde, 'kimdi lan bu' diye tripten tribe girdiğimiz mesajlardır.
  • kurban bayramında yollarım klasiktir.
    "kurbanı bacaaandan hortumla şişirirler ya, bayram da sizin içinizi mutlulukla şişirsin..."
  • seninde , eşininde , kız kardeşinin ve ailenin bayramı kutlu olsun...
    daha nasıl küfüre çevirmeden anlatabilirim bilemedim..
hesabın var mı? giriş yap