• başkanlık divanı'nda olması nedeniyle kendisine makam aracı tahsis edilen milletvekillerindendir. 2011 yılının nisan ayında, yağmurlu bir günde ankara'dan izmir'e gitmek üzere çıktığım yolda, ilk otostopumla sivrihisar'a kadar gelmiştim. sonrasında afyon yolu'na çıktım ve kenardaki pek çalışmayan benzinliğin önünde beklemeye başladım. özellikle köprünün altından hızla çıkıp gelen araçların beni rahatlıkla görebileceği noktada el ediyorum. yaklaşık onuncu dakikada uzaktan siyah bir araç göründü, yine el ettim, araç yaklaşınca bir de baktım kırmızı plaka var, resmi plakayı görünce nasıl olsa almaz diyerek eli indirdim. araç yola devam etti, fakat ileride ani biçimde durdu, herhâlde benzinliğe girecek diyerek fazla umursamadım. fakat benzinlik pek çalışmıyordu, çalışsa bile o köhne hâliyle bu aracın yakıt alabileceği kıvamda değildi. acaba araç bana doğru mu geliyordu? gerçekten de öyleydi ve açılan arka camdan nereye gidiyorsun sorusuna ''izmir'' cevabını verince ''biz de burdur'' cevabını alıp aracın ön koltuğuna atladım.

yolculuğumuz yüz otuz km kadar sürdü. o gün burdur'da bir düğün varmış, oraya gidiyorlarmış. yol boyunca da telefon sık sık çaldı, düğün sahibinden açılış yapılacak yere, katılım yapılacak toplantılara dek epey konuşma geçti telefonda. aralarda ve özellikle sonlara doğru epey konuştuk. muhabbetimizde hiç siyaset geçmedi, ne kendisi bana siyaset sordu ne de araca ilk bindiğim zaman ismi ve partisi hariç ben ona. okulumu öğrenince çocuğunun sınavlara hazırlandığından falan bahsetti. benim gezmeyi sevdiğimi öğrenince de hangi illere gittiğimi sordu. siyasete zerre bulaşmadan epey bir muhabbet ettik. antalya yol ayrımına geldiğimizde artık inme vaktiydi. epey hızlı biçimde bu noktaya ulaşmıştık. bu sırada kendisi ve şoförü de araçtan inip beni uğurladı, çok teşekkür ederek ve böyle bir olaya ilk kez tanık olduğumu ve muhtemelen de son olacağını belirterek ayrıldım. daha önce antalya il özel idaresinin minibüsüne, şahinbey belediyesi'nin çöp kamyonuna, van'da kgm 11. bölge müdürlüğü aracına dahi binmiştim ama meclis'in aracına hâliyle hiç binmemiştim. dediğim gibi, bu da son oldu. çünkü karşıma meclis aracı zor çıkar; çıksa da almaz, dönüp bakmaz bile. otostopta kim alıyor diye afal afal soranlara inat bu olayı millete anlatınca epey şaşıran, inanmayan oluyor ama gerçek böyle.

bu olaydan sonra seçim oldu, kendisi bir kez daha seçildi, hatta bu süreçte takip ettiğim kadarıyla kâtiplik gibi ciddi ve sorumluluk gerektiren görevdeki başarısına rağmen birkaç hoş olmayan olayı oldu ama ben kendisini genel olarak bu olayı dolayısıyla iyi anıyor, trt 3'te her gördüğümde içimden selam ediyorum.

edit: ve feytullahla fotoğrafı çıkanlardan biri de bayram özçelik oldu. arabasına bindiğin milletvekilinin de feytullahla fotoğrafı çıksın, iyi mi! parti grubu bilgisi olsa da, 17-25 aralık öncesi olsa da, o yıllar anımsansa da insan bir garip oluyor. bana kadir mısırlıoğlu'nu çağırın, fesimi de getirin, feytullaha ezcümle iki laf çakıp kendimize gelelim.
  • akp burdur milletvekili ve 24 haziran 2018 genel seçimlerinde yine akp'nin burdur milletvekili adayı.

kendisinin bugüne kadarki çalışmaları başarılı bulunmuş ki 22, 23, 24 ve 26. dönemlerde milletvekilliği yapmış ve hala aday gösteriliyor.

bugüne kadar gösterdiği başarılar, yaptığı ziyaretler incelenip, kendisinin ve adayı olduğu partinin neye karşılık geldiği, bu seçimde neyin oylanacağı daha rahat anlaşılabilir.

(bkz: akp'li vekillerin gülen'le toplu fotoğrafı)
  • türkiye büyük millet meclisi 23. dönem milletvekili. akp'li ve 3 çocuk sahibi.
  • burdurludur.
  • kavgaya karışan 3. dönem akp burdur milletvekili
    http://haber.sol.org.tr/…imiz-degildir-haberi-87910
  • 21 şubat 2015 tbmm oturumunda kanun tasarılarını saatlardir eminemvari okuyan milletvekili. kürşet hoca'nın kendisi hakkında yazdığı şu tweet güldürmüştür:

https://twitter.com/…hoca/status/569323370707353601

ekran görüntüsü de alalım.

http://i.imgur.com/khfltb7.jpg
  • chp'li bir gence saldırıp boğazını sıkmış bir canlı. tam olarak akp zihniyetini yansıtmakta. zira her gün diğer partilelere saldıranlar da bunların seçmeni.

kaynak:
    http://t24.com.tr/…ti-daha-sonra-ozur-diledi,650145
  • eğitimsiz insanların bilgi birikimlerinin bittiği noktada cevap veremeyince şiddet eğilimleri göstermeleri normaldir!!!
    tartıştığı gencin boğazını sıktı
  • kendimi bildim bileli akp burdur milletvekili. bilmem kaçıncı kez milletvekilliği yapamayacağı için 7 haziran'da aday olamamıştı. sonra kanun değişti galiba ve 1 kasım'da tekrar milletvekili oldu. evet 24 haziran'da da tekrar milletvekili oldu.

kendisi şudur
hesabın var mı? giriş yap