şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vaktiyle ulkemizi dunya fizik olimpiyatlarinda kuba'da temsil etmis, odtu fizik'ten mezun olduktan sonra master'i by-pass edip taa amerigalarda (university of minnesota) ph.d.'sini yapip da, yurdum topraklarina donup, odtu fizik'te hocaliga baslamis, her konuda bilgi sahibi (basketbol, divan edebiyati, odur, budur, sudur) yuce sahsiyet. uzmanlik alani quantum field theory olup, sittin yasinin yarisina varmadan sittin makale yazmisligi vardir.
  • nefret ettiğim fizikten zevk almamı sağlayan, yoklama almamasına rağmen derslerine kosarak gittiğim,bana üniversite öğrencisi olduğumu hissettiren,ingilizceyi cok tatli konusan,mizah anlayisi aşmış hüpper insan.sayesinde artık soruları 'if i am smart enough' diye çözmeye basladim
  • acilan her muhabbeti sonunda mutlak suratte karadeliklere baglayan, ayni anda on uzeri onsekiz ogrenciyle calisabilen ustun sahsiyet.
  • turkiye'ye donsun diye kimsenin kadro acmadigi bir kimsedir. aylarca bolumde komik bir maasla kadrosuz calistirmislardir. ulke bu adama ne kadar duaci olsa azdir.
  • oda arkadaşımın hayran olduğu,sayesinde fizik aşkıyla yanıp tutuştuğu sevimli ve zeki insan.
  • öğretme aşkıyla yanıp tutuşan, ama bunu zorla değil de cidden kendini ve dersini * sevdirerek yaptıran gelmiş geçmiş en iyi hocalardan. hatta çok genç yaşta prof. ünvanı alması beklenmektedir.
  • iki donem ayri hocalardan fizik dersi aldim. birincisi odtu'de bulunabilecek en kotusuydu sanirim, bilgisiz oldugu yetmiyormus gibi ortaokul metodlari ile sinif idare etmekte, laubalilikte sinir tanimamaktaydi.

ikinci donem buyuk cabalar sonucu bu hocadan kurtulduk ve yerine bayram tekin geldi... sert bir gecis oldu dogrusu, ilk donemki felaketten sonra kimsenin fizik derslerine gitmesi beklenmiyordu. tam tersine oteki section'lardan ogrenciler gelmeye basladilar. kendisine hayran olmamak icin hic bir neden yok... yaptigi isi sevdigi cok acik, bunun ustune basarili iletisimi ve bilgi birikimini de ekleyince odtu'de tanidigim en iyi hocalardan biri cikiyor ortaya...
  • gecen hafta itibariyle yolun yarisini gecmistir. dogum gunu kutlu olsun.
  • ilerde adından çok söz ettirecek bilim adamı