• bayram dışında da görmek istemeyen insandır. zaten görülecek gibi olanlar için bayram seyran şeklinde bahaneler aramıyoruz. istediğimizi istediğimiz zaman görüyoruz.
  • ben çoğu zaman insan dahi görmek istemiyorum.
    ayrıca akrabaların da canı cehenneme.
    gereksiz insan topluluğu.
    iyi oldu bu yasak iyi. *
  • toplanılan eve biri gelince diğeri kalkıp gittiğinde insanın tadı kaçıyor ve hiçbirini görmek istemiyor. sikeyim egonuzu denilecek çok şey oluyor özellikle erkek kardeşler arasında. hayatında görmediğin, seni tanımayan, anne/babanın amcası/yengesi gelip saçma sapan sorular soruyor sanane yarram diyemiyorsun bu da iç burkan başka bir mesele.
    velhasıl-ı kelam, samimiyetsiz ortamda bulunmak istemeyen insandır. sonuçta kimse deli değil sıcak bulduğu, sevdiği insanlarla toplanıp sohbet etmeyi herkes ister.
  • ulan şu korona 'yı sevmeye başladım aq .
  • bu bayramda bütün istediklerine kavuşacak olan insandır. gerçi yasak başlamadan önce gidip oğlumda yatıya kalacam, bayramda geline ızdırap olacam diyen kaynanalar gördüm sokak röportajlarında. kısmet.
  • şahsımdır.

akraba görmek istemiyorum ama yalnızlık da kolay değil. hayat çok garip ne yaparsan yap olmuyor. insan kendini bir türlü mutlu hissedemiyor.
  • istemiyorum. bir bayramda tatilimiz oluyor onda da mal mal insanlarla mı uğraşacağız. saçma sapan sorular, sürekli hayatına burunlarını sokmaları. gereksiz yani. sevdiğin akrabalarla zaten bayram olmasa bile görüşürsün. şu durumdan herkes memnun valla resmen birbirimize sıkıntı veriyormuşuz.
  • sevmediği akrabalarını sırf kan bağı nedeniyle yılda birkaç kere ziyaret etmeyi istemez zira sevdiği akrabalarını görmek için bayrama ihtiyaç duymuyordur. bayramları sevmiyorum demiyorum, bayramlarda sevmediğim akrabalarımı görmek zorunda kaldığım durumları sevmiyorum diyorum, zannediyorum herkes de böyledir.
  • son yıllarda 1. derece akrabalarıma gıcık olmamdan mütevellit benimdir. sağolsun reis sokağa çıkma yasağı ilan etti de büyük bir dertten kurtardı. dedem de daha aramış vay herkes geliyor sen gelmiyon diyor ne işim var lan diyemiyorsun da yassah hemşehrim yassah nereye geliyim diyorsun.
  • size bir sır vereyim, sadece bayramda değil :)
hesabın var mı? giriş yap