şükela:  tümü | bugün
  • ihale şartnamesine göre ücretsiz geçiş devam edecekmiş.
  • ücretsiz olma sebebi millet bedava gezsin değil, sıra olmasın millet hızlı geçsindi. hgs ve ogs kullanımıyla zaten artık sıra olmayacak. böyle bir durumu nasıl kaçırdılar anlamadım. gelecek tepkilerden çekinmişlerdir diyeceğim ama bu kadar zam ve ortada sıfır tepki varken bu tepkiden korkacaklarını da sanmıyorum.
  • adamlar vergilerimizle yapılan yolları sattılar tartışılan konuya bak denilen kelimeler bütünü.
  • müjde olarak verilen haber. 365 günün bir haftası sizi öpmeyeceğiz diyorlar ve bu sevinçle karşılanıyor.
  • işte gezi zamanı.

ah veli
    ne derdi

hava bedava
    su bedava
    yolculuk bedava
    nasıl bilirdiniz mevtayı.
  • bedava geçiş uygulamasından istanbul'da yaşayan bir çok kişinin haberi yok sanırım.
    bu akşam 23:00 civarında bogaziçi köprüsünden geçtim.gişelere yaklaşırken trafik yoğunlaştı.tahmin ettiğim gibi geçişlerin ücretsiz olmasından dolayı ogs yada hgs gişelerinden geçilebilecekken çoğu kişi aracında hangi sistem varsa, ona uygun gişeden geçme derdindeydi.
    hgs çoğunlukta olduğundan soldaki ogs gişeleri boşken inatla hgs gişelerine girmeye çalışanlar yüzünden trafik yoğunluğu oluşmuştu.
  • bu haberi duyar duymaz yolla çıkmak için depoyu fullüyorsun.

aslında bir tarafa gidesin yoktu ama artık var ve hazinene bir güzellik yaptın bile.

unutma her zaman kasa kazanır.
  • hemmmeen kazık gibi giren fiyatli yakıt ile depomu fulleyip gezmelere çıkıyorum. duble yollarımız var çoook şükür. hayat çok ucuz yav.
  • köprüler ve otoyollar bu bayram da beleş. yalnız sadece o beğenmedikleri eski turkiye'nin yaptığı yollar, köprüler beles. kendi yaptırdıkları paralı ve tabi pahalı.