şükela:  tümü | bugün
  • aha

zaytung haberi falan değil. 81 ilde sokağa çıkma yasağının olduğu bu ramazan bayramında hemde. hakikaten ağam bizimle eğleniy galiba.

edit: yav bir de 'görevli milyonlarca kişi var cahiller' falan yazanlar var. yok milyarlarca kişi var... tövbe tövbe. normalde 100 bin kişi geçecekse köprüden şimdi 100 kişi bile geçmeyecek işte. hele ki şehirler arası otobanlar! 10 kişi bile geçmez. bu haberin kırmızı puntolu son dakika olarak verilmesi halkla resmen taşak geçmektir.
  • reisi çok hafife alıyorsunuz ;
    virüs başlangıcında kullanılmayacağını bildiği halde neden uçak seyahatlerinde ki kdv oranlarını %1’e düşürdü , ilerde şu süreçte ne yapıldı , hangi önlemler alındı gibi konuşmalar , mitingler yapıldığında elbet bu gibi malzemeler gerekli . şimdi de belki insanlarımızın %1’i dahi kullanmayacak ama amaç ‘ biz yaptık ‘ ister kullan ister kullanma umrunda değil ama sonuçta yaptık denilecek her ne kadar sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen .
  • öylesine yaptıkları bir icraat işte, ileride mitinglerde bol bol bahsederler otoyolları ücretsiz yaptık diye :)
  • olm bu nası bişey amk sokağa çıkma yasak değil mi lan bunlar mı salak bizi mi salak sanıyorlar? amınıza koyim bu nası bişey lan :d
  • her sikime kulp bulma timimisiniz abicim siz.
    siz evinizde survivor izlerken, şirketlerin binlerce sevkiyat kamyonları harıl harıl çalışmakta.
    ve köprü ve yollara inanılmaz paralar ödemekteler.
    bence çok sesimizi çıkarmayalım. bari bu üç günde kamyoncu, tırcı abilerimizin parası cebinde kalsın..
    edit : vay amk ne aktrolllüğümüz kaldı. ne de şirket sahibi olmam.
    hahhahah.
  • buna bile "hüloğ" diyecek yandaşlar taniyorum.
  • kullananlar da olacak.
  • hahaa az önce haberlerde gördüm. sokağa çıkma yasağı var ama karayollarının işlettiği köprü ve otoyollar ücretsiz. bu aynı şey gibi. koronavirüsün ilk günlerinde uçakla seyahati yasakladılar ama uçak biletinden alınan kdv'yi %18'den %1'e düşürmüşlerdi. uçak uçmuyor ki aloo.
  • taşak geçiyorlar herhalde dedirtmiştir.
  • haberi tam okuyacağım bir gülme geliyor tutamıyorum kendimi. toplu taşıma da indirimli mi bari?