şükela:  tümü | bugün
  • aha

zaytung haberi falan değil. 81 ilde sokağa çıkma yasağının olduğu bu ramazan bayramında hemde. hakikaten ağam bizimle eğleniy galiba.

edit: yav bir de 'görevli milyonlarca kişi var cahiller' falan yazanlar var. yok milyarlarca kişi var... tövbe tövbe. normalde 100 bin kişi geçecekse köprüden şimdi 100 kişi bile geçmeyecek işte. hele ki şehirler arası otobanlar! 10 kişi bile geçmez. bu haberin kırmızı puntolu son dakika olarak verilmesi halkla resmen taşak geçmektir.
  • sokağa çıkma yasağının kapsamadığı kamyonların geçebileceği tek köprü olan yavuz sultan selim köprüsünü kapsamayan uygulama.

neden?

çünkü oradan gerçekten araçlar geçecek.

ahahahahahahahahahah
  • reisi çok hafife alıyorsunuz ;
    virüs başlangıcında kullanılmayacağını bildiği halde neden uçak seyahatlerinde ki kdv oranlarını %1’e düşürdü , ilerde şu süreçte ne yapıldı , hangi önlemler alındı gibi konuşmalar , mitingler yapıldığında elbet bu gibi malzemeler gerekli . şimdi de belki insanlarımızın %1’i dahi kullanmayacak ama amaç ‘ biz yaptık ‘ ister kullan ister kullanma umrunda değil ama sonuçta yaptık denilecek her ne kadar sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen .
  • öylesine yaptıkları bir icraat işte, ileride mitinglerde bol bol bahsederler otoyolları ücretsiz yaptık diye :)
  • olm bu nası bişey amk sokağa çıkma yasak değil mi lan bunlar mı salak bizi mi salak sanıyorlar? amınıza koyim bu nası bişey lan :d
  • hırt'ın biride demiş ki herşeyi eleştirmeyin tırcılar, kamyoncular bırakın da bayramda ücretsiz geçsin diye.

3. köprü ücretli.
    istanbul-izmir otobanı ücretli.
    osmangazi köprüsü ücretli.

edit: ak-troll'müş.
  • 'akp'nin yapmadığı köprü ve otoyolların bayramda ücretsiz olması" şeklinde değiştirilmesi gereken başlık.

zira bu hükümetin yaptığı köprü ve otoyollar kıyamete kadar ücretlidir.

biri de "bir siki de beğenin, kamyonlar tırlar ne kadar para ödüyor" demiş. kamyon ve tırların geçmek zorunda olduğu yol ve köprüler hala ücretlidir.
  • dhdhhshshshs reisi ciddili çok seviyorum bu andaval milletle çok iyi taşak geciyor muhalifi iktidar yanlısı...

güzel trol valla benim bile aklıma gelmezdi.
  • halk: iyi de yani nasıl yasak varken nasıl geçeriz yani anlamadım..
    iktidar: sfksjds bak bak mala bak beyni yandı. şunları salak yerine koymaya bayılıyorum ya sdljfslds
  • zaytung pılını pırtısını toplasın gitsin, adamlara yapacak haber bırakmadılar