• aha

zaytung haberi falan değil. 81 ilde sokağa çıkma yasağının olduğu bu ramazan bayramında hemde. hakikaten ağam bizimle eğleniy galiba.

edit: yav bir de 'görevli milyonlarca kişi var cahiller' falan yazanlar var. yok milyarlarca kişi var... tövbe tövbe. normalde 100 bin kişi geçecekse köprüden şimdi 100 kişi bile geçmeyecek işte. hele ki şehirler arası otobanlar! 10 kişi bile geçmez. bu haberin kırmızı puntolu son dakika olarak verilmesi halkla resmen dalga geçmektir.
  • reisi çok hafife alıyorsunuz ;
    virüs başlangıcında kullanılmayacağını bildiği halde neden uçak seyahatlerinde ki kdv oranlarını %1’e düşürdü , ilerde şu süreçte ne yapıldı , hangi önlemler alındı gibi konuşmalar , mitingler yapıldığında elbet bu gibi malzemeler gerekli . şimdi de belki insanlarımızın %1’i dahi kullanmayacak ama amaç ‘ biz yaptık ‘ ister kullan ister kullanma umrunda değil ama sonuçta yaptık denilecek her ne kadar sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen .
  • kullananlar da olacak.
  • haberi tam okuyacağım bir gülme geliyor tutamıyorum kendimi. toplu taşıma da indirimli mi bari?
  • dhdhhshshshs reisi ciddili çok seviyorum bu andaval milletle çok iyi taşak geciyor muhalifi iktidar yanlısı...

güzel trol valla benim bile aklıma gelmezdi.
  • hazır otoyollar ve köprüler ücretsiz olmuşken bol bol gezeyim bari.

sokağa çıkma yasağı gibi ufak bir problem var ama sorun değil..
  • sokrates gibi bi soru sormak istediğim olay. ücretli olsaydı daha mı iyi olurdu?
  • halk: iyi de yani nasıl yasak varken nasıl geçeriz yani anlamadım..
    iktidar: sfksjds bak bak mala bak beyni yandı. şunları salak yerine koymaya bayılıyorum ya sdljfslds
  • hizmet beğenmiyorslsdşmkcmzklmcklzcmlzmlx bu ne ya..
  • ruhi abi ücret ödemeden geçer gari köprüden.
hesabın var mı? giriş yap