şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bütün ailem memlekete gitti. iş var, çalışcaz dedim gitmedim. -yalan-
    sevgilimden ayrılalı daha 1 ay olmadı. yalnızım. hayatımda yeni birisi de olsun istemiyorum. yoruldum.
    arkadaşlarım; ya yurtdışındalar, ya tatilde ya da bayram merasimlerine katılmakla meşgul.
    iş; keşke işe gitsem yine 6'da kalksam her monoton günüm gibi. o da yok.

özetle hem yalnız kalmak istiyorum. hem de yalnız kalınca duvarlar üzerime geliyor. götüm başım ayrı oynuyor.

şu an ve önümüzdeki 4 gün ile ilgili hiç bir planım yok. hiçlikteyim. hiçim.
    hiç olmanın haklı gururunu yaşamam gerekirken onu bile yaşayamıyorum. "hiç" kelimesinin sözlük anlamı oldum sanırım...
  • bwnim içinde bulunduğum durum umrumda mı değil
  • gün gelecek etrafınızda hiç kimse kalmayacak, asıl yanlızlığı o zaman göreceksiniz. bu ne ki?
  • kocaman evde bende yalnızım bu bayramda. çocuklar analarıyla memleketlerine gittiler(yurtdışı). ilk çocuk zaten burnundan kıl aldırmaz.neyse, yarına planımı yaptım. öğlenden günaydınkasap'dan etlerimi alırım.evde zaten rakı zulalarım sağlam.saat 16.00 gibi mangalı yakarım.dünya kupasıda başladı zaten.güzel kuponda yaparım.belki manitam müsaitse onu çağırırım.maçlar zaten gece 12de biter.sonra odama çekilir biraz eski dizilere bakarım , belki biraz nostalji.bu döngü pazartesine kadar aynı saatler ve aynı şekilde devam eder.bir bayramda böyle sonlanır.