• o da bir sey mi? 5,5 aylık dogum izni sonrası baslamayi deneyin
  • garip bir şekilde mutluyum. masama oturdum kahvemi yudumladım ve sözlüğü okumaya başladım. sakin ve güzel bir hava... bence şu ana kadar her şey iyi!
  • doğu, batı fark etmeden öğretmenler odasının kadın egemenliğinde olduğunu, her şekilde muhabbetin üstü kapalı da olsa "benim kocam, benim oğlum-kızım, benim evim, benim hayatım daha güzel, en güzel" modunda geçtiğini yine kanıtlamış oldum. oh çok şükür çok mutlu öğretmen bacılarım var. hayatlarına dair her detayı öğrendim. artık atomu parçalayıp evime dönebilirim.
  • başlığa yazılanları okudukça bu acıyı paylaştığımızı anladım ve çok rahatladım. bütün dünyanın yükünü omuzlarımda hissediyordum beş dakika öncesine kadar. bugünü el birliğiyle atlatacağız. kahveye abanmamak, bol bol su içmek bünyelere iyi gelecektir. başarılar.
  • sabah şekeri olarak harika bir kaplumbağayla karşılaşılan iş günü.
  • tatili seçime kadar bağladığımdan beni ilgilendirmeyen durumdur.
    (bkz: beyaz yakalılar ölsün yazlıktan selamlar)
  • işteyim ama yokumm..
  • bayramın 3 günü de çalışıp, bayramdan sonraki ilk iş gününde izinli olmak var bir de. hem 3 gün boyunca çift yevmiye alıyorsun hem de bayramdan sonraki ilk iş gününün psikolojik buhranını yaşamıyorsun. güzel olay gerçekten.
  • üzerine bir de 24 saatlik uykusuzluk ve yol yorgunluğu eklenince çileye dönüşen kara gün.
  • berbere geldim tıraş olmaya. berberim bile kendimi iyi hissetmiyorum diyor. lan dükkan senin dükkanın istemiyorsan kapat evine git yat mk neyin tribi bu.

istemeyen varsa alsın kıdem tazminatını siktirsin gitsin.
hesabın var mı? giriş yap