şükela:  tümü | bugün
  • ilk başlarda nezih ve sakin olan. antalya atatürk caddesinde bulunan kahveci olmakla beraber artık eskisi gibi nezih bir yer değildir. yakın zamanda dönerciler çarşısının karşısındaki tarihi hamamda şubesi açılacakmış. umarım nezih ve düzgün bir yer olarak kalır.
  • özellikle akdeniz üniversitesi olbia çarşısında bulunan şubesi on numara olmuştur. ayrıca terracity'nin karşısına da bir şube açmışlar.
  • antalyanin gözde kahvecisi. dönerciler kahvecisinin oradaki şubesi iyidir; ama olbia çarşısı'ndaki şubesi de çarşının takılınabilirliğini arttırmıştır çok iyi olmuştur çok güzel olmuştur.

ancak siparişi verirken cezvede isteyin.
  • tarzı apayrı, tadları apayrı kahveci. ben hayatımdaki en iyi türk kahvesi çeşidini içtim o da efe kahvesi
    kesinlikle her yere şube açmalılar
  • alanya şubesi de açılmıştır. öğrencilerin uğrak mekânı efe kahvesi olağanüstü güzel.
  • kutahyaya acmislar. mekan guzel. ama halen, her mekanda oldugu gibi yuksek ses sikintisi mevcut. millet olarak muzik dinlemeyi bilmiyoruz. kahvesi tadinda, cikolatalari enfes. servis guzel. universite ogrencisinin bu kadar ragbet etmesi biraz sasirtici. onun disinda yogunluk iyi. ben bizim buralar icin puanlarsam gecer not alir...
  • afyon'da da bir şubesi bulunmakta.. yeni açılmış diyorlar, gayet güzel bir yere benziyor.. hem kendime not, hem de yolu buraya düşünlere tavsiye olsun..

ben de tekrar yazacağım ama, efe kahvesi muazzam..
  • ailem gibi hissettiğim işletmeci ve personele sahip olan evim gibi hissettiğim nazilli şubesi'ne sahip gayfe zenciri.

(bkz: bayramefendi osmanlı kahvecisi nazilli şubesi)
  • fethiye kordondaki şubesine konumu icin bile gidilebilecek kahveci.
  • sıcak, sevimli konseptiyle güzel ordu ilimizin güzide sahil yolunun kenarında açılan mekan bu kahve zincirinin sadece bir halkası.

ilk gününde akşam 21:00-00:00 saatleri arasında 1.000 tl'yi aşkın ciro yaparak iddialı olduğunu ortaya koymuştur.

fiyatları da gayet uygundur.