şükela:  tümü | bugün soru sor
  • olympos'ta bulunan, süper yer. fiyatları makul, çardakları süper, denize nispeten yakın.
    http://www.bayrams.com/ adresinden geniş bilgi bile alabiliyoruz eğer hala gidip görmediysek...
  • belirli bir seviyenin altindaki insanlari kabul etmemesi ile gonlumuzu fethetmis bir yerdir. orange ve kadirs gibi yerler yurdum kirolarina kollarini acmis iken (bizzat gezdik gorduk) bayrams gelenlere (kirolar cumlenin basinda var yorulma diye tekrar yazdim) normal fiyatin 2 veya 3 katini cekmekte sakinca gormemektedir.
  • olymposta ünü kadirin yerinden az olsa da kendisi aşağı kalmayan tatil şeysi,yemekleri,çardakları, hamakları ve oda fiyatları enfes olan bir chill out mekanı
  • bu bayram moğol ırkının özelliklerini bünyesinde barındıran bir kardeşimizdir, kendisi pek durmaz pansiyonda ara sıra uğrar bakar işler nasıl diye, asıl pansiyonu çekip çeviren yusuf isimli çocuktur, onu kafalarsanız rahat edersiniz. bayram bazı geceler köyden arkadaşlarını toplayıp rakı sofrası kurdurduğu zaman kaçmak gerekir ortamdan. bir de çalışanların çoğu gavurdur. kalınacak nezih yerlerden biridir, ne ucuz ne pahalıdır, tekel birası* vardır.
  • bildigim kadariyla yilin dort mevsimi acik olan mekan, yani degi$ik bir tatil anlayi$ina sahip olan sozlukculer bayram tatilini orada gecirebilirler. ozellikle yaz vakti barmenlerini bedava tatil yapmak isteyen ingiliz ya da amerikalilardan secmekte, bu da mu$teriler icin hem avantajlari hem de bir takim sorunları beraberinde getirebilmektedir.
  • olympos'ta kalınası en güzel yerlerden birisi, masaların ve sedirlerin birbiriyle dipdibe olmaması sonucunda gayet huzurlu, sakin, güzel bir güne başlayabiliyorsunuz...ayrıca çalışanlarının insanlığı & ortama kro sokmamak için gayret göstermesi takdir edilesi... şayet "kaldığım pansiyonu dağıtırım, hatun bırakmam, yerim yutarım, turistler benim için geliyor, sarışınlar kıllı erkek sever" modeli bir insansanız bayram'ın sizin için yanlış yer olduğunu anlarsınız & kısa zamanda ayarı alacağınızdan emin olabilirsiniz...
  • sürekli güzel müziklerin çalındığı chill out mekanı.
    her fırsatta gidilesi bu yerin tek olumsuz özelliği sadece 3 adet nargilesi olması ve de nargilelere sadece bir kez köz konmasıdır, ki bu mevzuyu da şahsen oraya yerleşip nargile olayna el atarak çözmeyi planlıyorum.
  • müzikler konusunda gayet hoş intibalar kazandıran; kocaman tavuklu sandviçleri, doyurucu kahvaltıları, gölgeli çardakları ve hamakları ile samimi ortamı sayesinde bir dahaki gelişlerimizde de yine aynı adrese yönelmekten çekinmeyeceğim pansiyon.
  • rezervasyon yaptırmak istediğinizde "sen kredi kartı numaranı, güvenlik kodunu, son kullanma tarihini mail at ben çekerim" diyerekten sabah sabah gülümseme hissi yaratan mekan.
  • türkmenden çok daha temiz** bir pansiyondur. kavunlu nargilesi muhteşem, birası soğuktur. kahvaltı alırken "scrambled eggs" i seçtiğinizde 5dk sonra skrieeeeemmmbılı gibi bir ses duyarsınız. kahvaltınız hazırdır.