şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bana bulasiyor da benden ekmek cikmaz bu garibana.

iyi parti su an zaten ana muhalefet, kendisine bir gundemi okumasini tavsiye ederim. chp'nin nelerle iyi partinin nelerle ugrastigina bi bakarsa aydinlanacaktir. cok oy olmakla ana muhalefet olunmaz. secim suresince dilden dusurulmeyen "bay muharrem" deyip meydandan sardigi muharrem ismini 24 haziran gununden beri bir kez bile anmis bir erdogan gosterebilir misin?

ayni sekilde secim boyu meral aksener demeyip 3 gun sonra akp grup sozcusu aksener dedi ama.

yazdiklarim rahatsız edebilir, ince'ye kendisiyle ayni perspektiften bakmiyorum. dolayisiyla dusunduklerimi yaziyorum. işine gelmiyordur bunlar, engelleyebilir. ben kendisinin kayda deger bir dusuncesine rastlamadim, engellemeyecegim.

velhasilikelam, siyaseti dogru okumasini tavsiye ederim. yasi kucuk sanirim, belli ki yeni bu islerde, ogrenecektir yavas yavas.

iyi parti iktidar olamaz tarzi random gulup laf sokmus. chp'nin 16 yillik maglubiyetlerini dograyip marmara'ya atsam cacik olur, bugunden sonra iyi partinin iktidara gelme olasiligi chp'den daha fazla. bunu tum siyasi otoriteler bu sekilde ifade ediyor senin o kucumsedigin %10'a ragmen, oturma organimin uzerinden de sallamiyorum bunlari, her yerde konusulan seyler. siyaseti okumayi basaramayabilirsin, gundeme hakim olsan yeter.