• pamela'lı zamanları düşününce, esmer işgali karşısında sarışınların "koruma altına alınması gereken tür" haline geldiklerini yüzümüze çarpan diğer fragmanları ile;

https://www.youtube.com/watch?v=2e-fjntf9ae

https://www.youtube.com/watch?v=8bgltchm53o
  • metacritic ve rotten tomatoes'ta itin götüne sokulmuş film. meta yine 40 vermiş ama, rotten %18'le bayağı gömmüş. her ne kadar "filmler izleyici içindir" desek bile, eleştirmenler de bir nevi izleyicidir ve yorumları bayağı kötü. gerçi neyin eleştirmeni, neye göre eleştiriyor o da ayrı mesele.
  • bir dönem ülkemizdede gösterilen amerikan dizisi...kadrosunda pamela anderson,carmen electra gibi yıldızlar vardı.bir yerde denk gelirseniz; pek mantık aramadan plajda koşan kırmızı mayolu kadınlarla yaklaşık bir saat boyunca güzel vakit geçirebilirsizniz.
  • ilk yarısı gayet eğlenceli olup ikinci yarısında aksiyon zırvalıklarına girip bok eden film. götlü memeli aksiyon filmi olacağına götlü memeli gençlik filmi (doğal ortamı müsait zaten) olaydı keşke. aksiyon kısmı gerçeklikten o kadar uzak o kadar saçma ki filmden kopartıyor insanı.

'dick'li sahneden sonra izlemezseniz hiçbir şey kaçırmıyorsunuz. oradan sonra film çakılıyor maalesef.
  • filmle ilgili yazabileceğim pek fazla bir şey yok. kişisel olarak "acaba inception mı oldular? gargantuaya mı düştüler?" gibi sorular içeren filmler kadar kafamda hiçbir soru işareti bırakmayan boş boş ekrana bakarak izlediğimde hiç bir detayı kaçırmayacağım filmleri de seviyorum o açıdan beni mutlu etti bu film.
    söylendiği gibi seksi kadınlar ve kaslı adamlardan oluşan bir kadronun vasat komedi/aksiyon filmi olabilir ancak (bkz: kelly rohrbach) isminden habersizseniz eğer kesinlikle izlemeye değer olduğunu düşünüyorum.*
  • dwayne johnson ve zac efron'un oynadığı 2017 yapımı sahil güvenlik filmidir.

açıkçası filmi fazla bir beklentim olmadan, sırf dwayne johnson'ın hatırına izlemeye başladım ancak pişman etmedi. film güzel, akıcı, eğlenceli. uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadan hatta bolca kahkahayla seyrettim.
  • son derece keyifli ve eğlenceli film. 90'larda ki dizisinin tadını aynı şekilde yansıtmayı başarmışlar, oyuncular iyi seçilmiş, tempo yüksek ve hepsinden önemlisi gerçekten komik, kahkaha atılabilecek birçok sahne mevcut. dıştan melek gibi görünen prinyanka'nın kötü karakter de çizdiği performans ise etkileyici.
  • uzun süredir seyrettiğim en kötü şey. şey diyorum çünkü bu çekilenin film olma ihtimali yok. korkunç ötesi kötü. altın ahududu ödüllerinin bir numaralı adayı.
  • gayet güzel, eğlenceli bir film. dwayne johnson ve zac efron başrolleri paylaşmakta ve ülkemizde 90'lı yıllarda sahil güvenlik adıyla yayınlanan dizinin sinemaya uyarlanmış hali.

--- spoiler ---
    jenerikte pamela'yı görünce heyecan yaptım fakat son sahnede birkaç saniye görünmesi tam bir hayal kırıklığı. *
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap