şükela:  tümü | bugün
  • yine bir ava giderken avlanma durumu. 20 bin liraya arsa alıp milyonlar kazanmak gibi akıllıca bir yatırım yapmaya çalışmış çiftimiz. sonra şok şok şok, flaş flaş flaş... hiç acımıyorum böyle tiplere. ellerine sağlık soyanların.
  • uyanık geçinen yurdum insanının başına gelen sayısız dolandırıcılık olaylarından biri.

yahu koskoca operatörler senin 20 bin liraya alacağın araziyi kendi alıp dikemez mi baz istasyonunu? sana niye ihtiyaç duysun akıl var mantık var.
  • 20 bin tl den iki arsa alacak karşılığında 10 milyondan fazla para kazanacak. dünyanın en akıllı yatırımı tebrikler.

karşısında kolay para kazanmak için her şeyi yapacak insanlar varken dolandırana da kızamıyor insan.
  • biz ne ara bu kadar paragöz cahil bir toplum olduk. ya da hep mi böyleydik.
    bir tarafta salak bir tosuncuğa milyonlarca lira kaptıran çiftlik bank saftirikleri, diğer tarafta 20 bin liraya aldığı arsaya istasyon kurdurup 15 milyon lira gelir etmeyi bekleyen uyanık abla.
    çok beğendiğim bir söz var; "para aptal adamı sevmez" derler. gerçekten öyle.
  • ahahahahahhahahaha. iyi olmus amk.
    nerde yattigi yerden kolay para kazanmak isteyen var o dolandiriliyor amk.
    akillanmiyorlar da. hee gel hazir ekmek var ye.

tanim: sark kurnazi dusuncesi.
  • bu durumda dolandırıcı kim dolandıran kim içinden çıkamadım.
    sen adamı aramışsın üstelik arsa almışsın paranın karşılığınında, diyelim dedikleri gibi baz istasyonu kurdular bu durumda sen rüşvetçi olmuyor musun ?
  • memleketin tüm sorunu aç gözlülük. hakkımıza razı olsak memleket düzlüğe çıkacak.