şükela:  tümü | bugün soru sor
  • anlayamadığım anlamama durumu. ben de yeni yazarlardanım ve çaylaklık dönemimden beri farkettiğim bir durum bu aslında. çaylakken neredeyse her gün çaylak onay listesi başlığına girer son yazılanları okurdum. hala ara ara sol framede gördükçe girip bakarım ve bazı yeni yazarlar var ısrarla şöyle entryler giriyorlar:

“onay sıramı göremiyorum yazar mı oldum biri yeşillendirebilir mi?”

“çıkıp çıkmadığımı anlamadığım liste. bi yeşilinizi alırım, yazar mıyım söyleyin.”

“onaylandım mı yoksa red mi edildim anlamadım. mail falan da gelmedi. bir yazar arkadaş yeşillendirip bilgi verebilirse sevinirim.”

lan gerizekalı mısınız, ilgi mi çekmeye çalışıyorsunuz? onay sıran gözükmüyor, entry girebiliyorsun, entrylerin italik değil, entry girdiğinde girdiğin başlık sol framede çıkıyor. daha ne olması lazım anlaman için? gökten ışıklar içinde birisi inip yazarlığının onaylandığını mı fısıldasın kulağına? gece uyurken biri gelip yorganın altından ayağınızı mı gıdıklasın haber vermek için?

ya da yeşili görebilmek adınadır belki de tüm bunlar bilemiyorum ama eğer gerçekten yazar olup da olmadıklarını anlamıyorlarsa çaylaklığa geri döndürülseler yeridir. sözlüğü öğrenemeden yazar(!) olmuşlar resmen.
  • bana da mail gelmedi ama entry girebiliyorum sanırım yazar oldum.