• velev ki cidden desin, bir insan bazlama suratlı dedi diye dava mı açılır aq.
  • mükemmel savunma. sokrates böyle savunmamıştı. hahaha...
  • hem ironik hem akıllıca.
  • sadece türkiye'de yaşanacak olaylara bir yenisini eklemiş savunmadır.
  • ben bu ünlüler ve siyasetçilerin her boka dava açma saçmalığından cidden sıkıldım. ülkede kimse birbirine laf edemiyor dava yemekten. aşın biraz şu çocuklukları. televizyonda halkın önündesin 24 saat. eleştiri kaldıramıyorsan git muhasebecilik yap.
  • öyle davaya böyle savunma der gibi savunma olmuş. avukatı tebrik ederim. bazlama surat dedi diye dava açmak nedir.
  • ilgili kişinin bundan sonra "bazlama surat" lakabıyla anılacağının göstergesi olan savunma.
  • davayı açan kişinin kompleks yaptığını düşünüyorum,boyle sinir bozucu seylerle dalga geçmek insanı daha da rahatlatabilir.yorum yapan kisi icin de hic mi işin gücün yok boş herif demek istiyorum.
  • anası babasının koyduğu lütfü ismini kullanamayacak düzeyde birinin bir kıza ettiği hakaret davasından yalanla yırtmasıdır.
    ayrıca zeka fukarası tiplerin eğlendiği haber. yüzbinlerce kişiye hergün bir kadını bazlama surat diye sun, eğkenceler, esprikler aşağılamalar gırla dönsüün. orda hızını alamayanlar gitsin kızın hesabunda hakaret etsin. sonra savunma bu. hep terbiyesizlik hem yalancılık.
    böyle savunmalarla eğlenceli buluyorsanız, gazozuma ilaç attılar, bıçaklamadım bıçağa düştü gibi savunmalarıda eğlenceli bulacaksınız. insanlar sizin eğlencelik mezeniz değil.
  • böyle bir yorumu kalkıp mahkemeye taşırsan, adın nesiller boyunca bazlama surat olar kalır ablacım, kusura bakma, artık bu ismi kimse unutmaz.
hesabın var mı? giriş yap