şükela:  tümü | bugün
39 entry daha
  • arkadaşlar içmeyin bunu şu an 3. kez kusuyorum ve hiç tavsiye etmiyorum.

tanım: alkölden hiç kusmamış bir insanı kusturan tinerimsi votka.

bu kafayla sözlük kurallarına dikkat ettiren votka.

içmeyin.içirmeyin. özellikle kendi evinizde. sanırım 3 kez kustum üzerinde uyuduğum arkadaşın montuna da dahil olmak üzere. bi de kuru temizleme masrafı çıkartan votka içmeyin.

edit: 4. den geliyorum.

utançla, bir gün sonra edit: önceden de içkileri karıştırarak, mezeli mezesiz içtiğim de oldu ve bugüne kadar kusmadım. aslında bazukayı da ilk defa içmedim fakat önce içişlerimde de midemi kaldırmıştı kendisi. şimdi kusma "hikaye"sine gelirsek. evdeki 3 arkadaşım da kustu ki ben blackout yaşadım hayatımda ilk defa. 2. şişeden içmemem gerekiyordu. içmeyecektim de. ama hatırlamıyorum onu da içmişiz :).

kısacası hala yaşıyorum ama dünki tecrübemden sonra bir daha kendisine tövbeliyim.
  • istanblue gibi cacıktan bir votkayı tercih etmeyin. yazilan kusma hikayelerine de inanmayın.
  • gilbey's varken yapmayın etmeyin çocuklar.
  • öğrencilik yıllarımın verdiği parasızlık ile en çok tercih ettiğim votkadır. zira bulunabilinen en uygun ve içilebilir votkadır gözümde. defalarca içtim ama hiç kusma yapmadı bana ve çevreme. aksine içimi güzel, hafif yakar ve istediğini verir.
  • bende bir defa kusmuştum ama sek ve mezesiz içtiğim için oldu zannedersem. harbiden tiner gibi bi votka bence de içmeyin.
  • dalga geçmek için söylediğim kelime ...
    bazooooookaaaaaa...