• bugün eczanede "bir tane de be be krem alayım lütfen, açık renk olanından" dediğimde gene ayar yememe sebep olmuş olan ürün.
    "yalnız o bebe kremi değil, bi-bi krem"

keşke almasaydım ya. "ha o zaman kalsın" deyip bıraksaydım. gerizekalı.
  • onemli bir aksam oncesinde tiras olduktan sonra bir turlu gecmeyen kizarikliklara karsi arkadasin "sunu bi sursene" diyerek verdigi, bu konudaki basarisiyla nasil olup da erkekler arasinda patlama yapmamis olduguna sasirdigim urun. bir gun erkekler bunu kesfedecek ve tiras lekelerini kapatan ve tam olarak "makyaj urunu" olmayan bir seye adeta tapacak. nnh buraya yazdim.
  • selam kizlar
    gundem yogun malum. lakin bildigim birkac seyi paylasayim yine de.

- nemlendirici kullanmiyor iseniz bu bb krem cildinizi asla yeterince nemlendirmez, bunu bi koyun cebe.

- temiz cilde uygulanmasi sarttir. temizden kasit yikanmis, toniklenmis cilt.

- marka onerime gelirsek; su ana kadar denediklerim
    garnier
    l'oreal
    estee lauder
    yves rocher

onerim: kesinlikle yves rocher

cildinize iyi bakin.

ve yarin oy kullanmayi ihmal etmeyin.

saglicakla.
  • okuduğum ve duyduğum methiyelere dayanamayıp bugün bir şu anki yanık tenim için bir de normalde sahip olduğum bembeyaz tenim için aldığım krem. krem diyorum çünkü bayaa bayaa krem, hiç fondotenmiş gibi hissettirmiyor. normalde yazın sadece noktasal kapatıcı kullanan ve nemlendirici sürmeyi unutan bir insan olarak epey ekmeğini yiyeceğim gibi gözüküyor. ben garnierin bb creamini aldım ve epey memnun kaldım. üzerine hafif bir allık ve dudağıma parlatıcı sürüp çıkıyorum, dünyanın en hafif makyajı ve inanılmaz rahat ettim. tavsiye ediyorum. *
  • tam adı blemish balm cream olan bir çeşit fondötendir, asyalı film yıldızları sayesinde şöhrete kavuşmuştur. amacı diğer fondötenler gibi yüze doğal bir pürüzsüzlük kazandırmaktır, şahsi fikrimce oldukça da başarılıdır, kızarıklığa karşı özellikle candır.
  • diyet fondoten.
  • fondöten gibi uğraştırmayan cici şey. watsons'daki pure beauty markalı olanını şiddetle tavsiye ederim. hem kapatıcılığı bile var. tabi bb krem çok fazla kusurlu ciltler için değil.
  • uzun zamandir kendi bb kremimi yaparak koreye kafa tuttugum fondoten şeysi.

birsuru bb krem denedim. biri kurutur biri yaglandirir birinin rengi uymaz. biri sivilce yapar

ben şöyle bisey yapıyorum. bb kremle alakali niveayla gorusmustum. yani bunu krem gibi düşünebilir miyim aksam yikamadan yatabilir miyim diye sordum tum bb kremlerin icinde hafif kapaticilik ve renklendirici olduğunu akşam yatmadan once yikanmasi gerektiğini soylediler.

e ben de artik kendi kullandigim favori krem ve gunes kremimin icine en koyu kullandigim fondotenimden bir damla damlatiyorum avcumda karıştırıp kendi bb kremimi yapıyorum. missssss....
  • bu kremi alacak buğday tenli kızlara tavsiyem renkleri denedikten sonra gün ışığında çıkıp baksınlar. uzun zamandır çeşitli markaların bb ve cc kremlerini alıyorum. satıcı kızın ellerinde kalan rengi kakalama tuzağına üç kere düştüm. bu kremlerle iki ton oluyor ve biraz kaşınız gözünüz kara ise inatla koyu tonu satıyorlar. sonra her gören "hayırdır kararmış suratın arap bacı olmuşsun " gibi yorumlar yapıyorlar. elimdeki üç kutu kremi de artık bacaklarıma sürüyorum. o yüzden dikkat edin belirgin esmerliğiniz yoksa açık tonlardan şaşmayın.
  • bunca yıllık kadınım, ilk kez kozmetik bir ürünle ilgili yorum yapacağım. çok heyecanlı.
    iki markanın bb kremini kullandım şu ana dek, estee lauder ve clinique. cildim hassasın önde gideni, evrimi başlı başına çökerten bir oluşum olduğu için* daha uygun fiyatlı markaları deneme riskini alamadım. zaten kullanabildiğim de tek bir temizleme zımbırtısı var, clinique'in köpüğü. buradan yola çıkarak clinique bb krem aldım ancak evrimde daha beter geriye giderek bukalemuna dönüştüm. deri değiştirmeye de başladım renkle birlikte. hiç iyi gelmedi yani bana.
    estee lauder ise mükemmel, ne kuruluk yapıyor ne de başka bir şey. anemiden dolayı vampir suratlı olduğum için renk de gelmiş oluyor. birkaç saniye olsun yüzüme bakılabilecek gibi oluyorum yani.

böylece kullandığım tek kozmetik ürün hakkında yazmış oldum. başım göğe erdi, dağılabiliriz.
    tr fiyatına bakmak istemiyorum. ben euro olarak alıyorum daha ucuz oluyor. euro alırken bi kere çok para veriyorum ama sonra hep ucuz ucuz alıyorum her şeyi^^
hesabın var mı? giriş yap